Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondának tartott lányok (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondának tartott lányok (nem tudom igazán mire gondolok láttam pár itteni kérdést azzal hogy „ronda vagyok”) lenne igényetek társkeresőre olyanra mint a ronda randi?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ilyen lányokkal,de nem lenne rossz ha fényképes adatlapokból lehetne tájékozódni,csak más úgy rá írni valakire hogy tetszik nem csak azért mert ki írja hogy rondának tartja magát. Na és persze ő is eldönti hogy le ráz vagy bejövök neki. Itt gyk-n is lehetne de még sem mert itt nem kaptam választ soha egyetlen lánytól sem. Nem igazán tudom hogy akartok-e egyáltalán ismerkedni,miért is szűnt meg egyáltalán a ronda randi.

2021. ápr. 11. 08:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
sajnos kezdem el fogadni hogy így van
2021. ápr. 11. 16:47
 12/28 anonim ***** válasza:

ez tetszik: rondarandi.hu

biztos sokan látogatnák ;))

2021. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
már nem igazán hiszem.
2021. ápr. 11. 18:08
 14/28 anonim ***** válasza:

Én abszolút megértem ezt a gondolatot. Nekem társkeresőn gyak.lag nem írt senki. Tehát cáfolnám, hogy MINDEN nőnek írnak.

Egyébként mi a "ronda"? Talán kancsalság-bandzsaság, rossz fogak, csúnya/hibás arcbőr, stb.

Mi az "átlagos"? Aki nem szép és nem ronda. :)

A "szép" embereknek meg szabályos vonásai vannak, szép haj, szép bőr, szép fogak, nagy szem, nagy száj, szimmetria.


Javaslom az "átlagosvagyok" nevet a társkeresőnek.

2021. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

nem rossz ötlet.

egyébként talán a rossz vagy inkább a teljesen hiányos fogak tudnak rondák lenni,a többivel nem lenne gond szerintem.

2021. ápr. 11. 18:23
 16/28 anonim ***** válasza:
#14 Hadd találjam ki: se fényképed, se leírásod nincs. Ezek nélkül mégis honnan tudja egy férfi, hogy érdekelheted?
2021. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem találtad ki. :)

Minden ki volt töltve, kipipálva, fénykép feltöltve, stb.

2021. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy valamit rosszul állítottál be, és nem volt látható a profilod. Amelyik lánynak van normális profilja, az folyamatosan kapja az üzeneteket minimum azoktól, akik a nagy számok törvényében bízva minden lányra ráírnak.
2021. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok extra csunya csak nem szép akkor folosleges mert ezt a sima tarskereson is meg lehet tenni,hogy a szintednek megfelelo embereknek irsz es nem kell azzal kezdeni hogy mennyire rondanak tartod magad es utalod magad stb



Hat nem tudom, lehet van benne valami es mukodne mert ha olyan csunya lennek nem akarnam a szép emberek koze feltolteni a kepem hogy ott rohogjenek rajtam. De egy ilyen oldalra is ciki lenne szoval nem az igazi, bar lehet ugy is nezni hogy legalabb van onkritikad szoval akár mukodhetne is

2021. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ahogy ismerem az embereket, direkt felregisztrálnának az oldalra, hogy röhögjenek a csúnyákon, nézegetnék a képeket. Ilyen világ van.
2021. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!