Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondának tartott lányok (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondának tartott lányok (nem tudom igazán mire gondolok láttam pár itteni kérdést azzal hogy „ronda vagyok”) lenne igényetek társkeresőre olyanra mint a ronda randi?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ilyen lányokkal,de nem lenne rossz ha fényképes adatlapokból lehetne tájékozódni,csak más úgy rá írni valakire hogy tetszik nem csak azért mert ki írja hogy rondának tartja magát. Na és persze ő is eldönti hogy le ráz vagy bejövök neki. Itt gyk-n is lehetne de még sem mert itt nem kaptam választ soha egyetlen lánytól sem. Nem igazán tudom hogy akartok-e egyáltalán ismerkedni,miért is szűnt meg egyáltalán a ronda randi.

2021. ápr. 11. 08:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én ronda nő vagyok és regisztráltam erre az oldalra. Már fél éve és senki sem írt rám. Pedig mennyire szívesen ismerkednék.
2021. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

18

Nem vagyok lány. Nő vagyok, a társkeresőzés idején 40 körül jártam.


Nem kaptam folyamatosan üzeneteket. Egy lábfetisisztától igen. :) De ezt nem számolom. :)


Szerintem meg látható volt az adatlapom, mert láttam, hogy megnéztek, stb.

2021. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#21: Nice troll. :D
2021. ápr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Azért szűnt meg, mert abból lett a puncs.hu


Rájöttek ugyanis, hogy amelyik nő célzottan ronda pasit keres, az általában olyat, aki gazdag.


De nem is értem, hogy mit vársz. Nem a saját külsődtől függ, hogy kik tetszenek, kikhez vonzódsz.


Azok a nők, akik rondának tartják magukat azok vagy önértékelési zavarosak, vagy tényleg azok, de utóbbi esetben még nagyon frusztráltak is.


Az önértékelési zavarosakat elkapkodják a jó pasik, a valóban rondákat meg megkaphatod, de bizonyítanod kell neki, hogy úgy bánsz velük, mint egy igazi hercegnővel és még így is mindig meg fogod tőlük kapni, hogy ne gondold azt, hogy majd ők ezt vagy azt megteszik (bármit, amit egy nő megtesz egy férfiért), mert nehogymár neki kompenzálnia kelljen, ha nem tetszik neked, akkor lehet koccolni. Bőven elég volt az exéből, az egyik azt akarta, hogy főzzön, mosson, a másik szexelni akart vele a harmadiknak volt pofája a barátaival is tartani a kapcsolatot és így tovább.


És lesz még olyan sztori is, hogy volt ám neki gazdag pasija is, aki mindent megtett érte, de ő bizony kivágta, mert hát vele senki nem packázhat azért, mert ő csúnya. Akinek tetszik így, annak tetszik, a többi meg kapja be.

2021. ápr. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én nőként nagyon toleráns vagyok más nőkkel kapcsolatban. Nagyon kevés nőről mondanám, hogy ronda. De találkoztam rondával. Vázlatosan: kövér (formátlanul), bajszos-szakállas, kirohadt fogú, pattanásos-zsíros bőrű, ritkás hajú. És volt párja. Olyannyira, hogy a férje volt.
2021. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25: Ezt a jelenséget én is megfigyeltem. Néha tényleg olyan, mintha a legszebb lányoknak lenne a legnehezebb a társkeresés, mert sokezerből nehezebb kiválasztani a legjobbat, mint abból a 10-ből, aki jobbra húz egy szakállas nőt is.


Na meg a szakállas nő egyből látja, hogy mennyire vágyik rá a férfi, mert az undort nehéz sokáig leplezni és ha tényleg ő a zsánere, akkor valószínűleg biztos lehet benne, hogy komolyan gondolja és már egymásra is találtak.


Ezzel szemben az instamodell csak annyit lát, hogy meg akarja-e dugni már a szemével őt a srác és mivel nem gondolatolvasó, fogalma sincs, hogy mennyire tervez komolyan vele vagy mi a célja.


De ennek az ellenkezője sem garancia semmire, úgyhogy őszintén mondom, tényleg nem lehet egyszerű a nagyon szép és népszerű lányok élete, ha komolyat szeretnének és nem azt, hogy több tízen végigmenjenek rajta, akik vagy lelépnek utána, vagy nekik kell dobni mert valami elmebetegséggel áll elő a srác.

2021. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 (:Puszedli :) ***** válasza:
A 24es és a 26osnak igaza van . Ez teljesen így van .
2021. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 (:Puszedli :) ***** válasza:
Én se találok párt szép nő létemre mert vagy nem az esetem a pasi vagy ha van egy szimpatikus srác arra gondolok h vajon csak megdugni akar vagy komolyat szeretne.
2021. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!