Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok mi a kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi a kizáró ok, egy srácban ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 23:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
73%
Ugyan fiú vagyok, de ronda, kövér, nagy hasú, nagy mellű (gynecomastiás). Engem utálnak a nők.
2021. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
20%
Szegény 🥲
2021. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
81%
Ha csak magáról beszél és nem mutat érdeklődést.
2021. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
nincs stílusa, nem ad magára, nem jön be arcra, nem sportol, nem rámenős, nincsen sok srác haverja, nem szeret bulizni és késő estig kint lógni, ilyenek 😅
2021. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a legnagyobb kizáró ok az ha igénytelen.
2021. ápr. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha tutyi-mutyi.
2021. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha csóró, lúzer, nem megbozhato, nem csaladcentrikus.
2021. ápr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha már facebookon ismerősök vagyunk és "celeb" nőknek kommentelget, hogy milyen szép és közben nekem írogat ( azt gondolja én azt nem látom) 😒 (nagyon irritáló az ilyen) Nem tetszik az arca, kedvesnek mondja magát de nem az, csak én beszélgetek ő meg nem hozz fel témát. Nem képes megnevettetni. Vékony ( nincs semmilyen izomzata), nagyon nyomulós és nem érti a Nemet és tovább írogat.
2021. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Külsőleg ami azonnal eltántorít, ha igénytelen az arca, értsd szakálla van de csimbókós, nincsenek levágva a túlnőtt szálak.

Ha zsíros, korpás, csapzott a haja, koszos a ruhája, szakadt a cipője.

Engem sosem érdekelt ha 100 éve divatból kiment cuccokban jöttek randira a srácok, csak legyen tiszta.

Kizáró ok ha koszos, túlnőtt a körme.


Ami ismerkedés alatt derülhet ki, mint kizáró ok, ha homofób, elvakultan hajkurássza az anyagiakat és fel is vág az egzisztenciájával, ha nincsenek önálló gondolatai, mindenre amit mondok csak bólogat.

Ha nincsen vitakultúrája, ne csak annyiban merüljön ki az egyet nem értés hogy "Fhu bzmeg sztem nem király."

Kizáró ok, ha nem állatbarát, nem szeret kirándulni, ha nem nyitott új sportokra, élményekre. Ha nem szeret utazni, felfedezni. S itt nem évente kétszeri világkörüli útra kell gondolni, hanem akár Magyarországon belüli utazásra, kirándulásra.

Kizaró ok a csúnya alpári beszéd, a gyerekek utálata, a kreativitás teljes hiánya. Ez alatt azt kell érteni, hogy pl tőlem kérdezi meg mi legyen xy családtag ajándéka, majd velem csináltatja meg, vagy veteti meg. Vagy pl ünnepekre nemn tudja mit vegyen ezért plüss párnát vesz szivecskékkel.


Amiket leírtam azok az én személyes "követelményeim" és azért engedem meg magamnak ezeket a "követeléseket" mert én így gondolkodom, ilyen vagyok, ezeket tudom nyújtani az alapcsomagban.

Gondolkodás nélkül vetettem véget randiknak, mert a srác lazán kijelentette, hogy "Utálom a gyerekeket mint a szart, hangosak, büdösek, fsznak kellenek."


Nem zavar ha valaki nem szereti őket, nem kell, hiszen mások vagyunk. De így ne beszéljen róluk, főleg mivel a hivatásom a gyerekekhez köt.


De ugyanígy repült már szipiszupi kocsikulcsot pultra pakolászó pasi is, aki pluszban folyton arról beszélt, hogy van még neki 2 másik karórája is, az egyik x millio volt, a másik meg y millió.

2021. ápr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Az őszinte válasz ez lenne: ha alacsony, ha genetikailag csúnya az arca, ha az anyjával él, ha nincs autója, ha keveset keres.
2021. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!