Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyi az ideális idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi az ideális idő találkozás előtt?

Figyelt kérdés

A körülmények: megismerkedtek valamely társkeresőn (pl. tinder), elkezdtek beszélgetni, de valamelyest elfoglaltak vagytok mindketten, ezért napi 3-4 üzenetváltás történik maximum. Továbbá tegyük fel, hogy komolyabb kapcsolatot keresel, nem barátot vagy szexpartnert. Mennyi az így eltöltött "ideális" idő a találkozás előtt?

Főként a 20-30 éves korosztály érdekelne.


2021. ápr. 12. 09:53
A kérdező szavazást indított:
1-2 nap
1 hét
Leírom kommentbe
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

1 hét


28N


Nem mindekinek üres az élete hogy ráérjen 1-2 nap múlva.

2021. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
1-2 hét minimum
2021. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Maximum egy hét, minimum 1-2 nap.
2021. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-4 üzenetváltás/nap? Értem én, hogy elfoglalt az ember, de ez lófing. 3-4 üzenetváltással semmiről se lehet beszélgetni kb xD
2021. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

"Nem mindekinek üres az élete hogy ráérjen 1-2 nap múlva."

És ha pont 1-2 nap múlva érsz rá, 1 hét múlva meg van valami dolgod? Csak egy baj van a logikáddal, az, hogy nincs.

2021. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
5 Nem kellene kötekedni, mindenkinek vannak betervezett dolgai, kinek napokra előre kinek hetekre.
2021. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A ráérés kérdésén túl ez egy jó szűrő arra, mennyire erőszakos a pasi. Aki k. anyázni kezd egy hét miatt, azt hamar kioffolom. A normálisakkal meg előbbre is lehet hozni, ha nincs akadálya.
2021. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

hat attol is fugg, hogy az a par uzenetvaltas mennyire tartalmas. ha ilyen ‘szia, hogy vagy? - kosz jol, es te? - en is.’ szinvonalu, akkor azert par nap keves, de en pl. most beszelek egy sraccal es nagyon hosszu, tartalmas uzeneteket irunk mindeketten, kb mint egy levelezes, szoval vele siman talakoznek akar most is, pedig csak ket napja beszelunk.


ha megvan az osszhang es a szimpatia, szerintem 2-3 nap eleg, nem szeretem hetekig huzni, hogy aztan kideruljon, h eloben ilyen vagy olyan okbol kifolyolag mar nem

is passzolunk.

2021. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Alapból azt mondanám, hogy pár nap elég, de a napi 3-4 üzenet semmi, így inkább az 1 hétre szavaztam.
2021. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásosak az eredmények :D
2021. ápr. 12. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!