Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közel 2 méteres helyes férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 2 méteres helyes férfiként miért nem találok 175-185 cm körüli helyes nőt?

Figyelt kérdés

196 cm vagyok. 3-4 éve volt kb 2 évig egy 180 cm magas barátnőm és vele volt a legjobb. Az ágyban is összepasszoltunk, a nyakam sem törtem ki, amikor lehajoltam hozzá csókolózni. Ez mellett nyilván belsőre és külsőre másban is bejöttünk egymásnak, nem csak a magasság az egyetlen dolog a világon. Idealizálom azt a kapcsolatomat, pedig előtte ez soha nem érdekelt (volt 165 centis barátnőm, szerelmem is), de azóta ez van a fejemben, hogy a páromnak és majd egyszer gyerekeim anyjának egy magas nőt tudok elképzelni, akivel nyilván másban is passzolunk. Kifejezetten elkezdtek utána vonzani a magas nők.


Azóta semmi. Alapból évente ha 2 magas nővel eljutok randiig és ez még persze nem jelent semmit, nem jöhetek be a világon mindenkinek. Kicsit azt reméltem, hogy az igazán magas nőknek is jobban bejönnek az igazán magas férfiak, de azt tapasztalom szó sincs erről. Mióta nézem ezt, gyakran látok 175-180 magas nőket 180 magas férfiakkal is, de néha még alacsonyabbakkal is, tehát ebben nem látom előnynek a magasságom. Hangsúlyozom ismerkedéskor nem hozom fel a magasság témát természetesen, nem építek erre semmit. Kicsit el vagyok keseredve és gyűlik bennem frusztráció emiatt, hogy már ennyi éve sikertelen vagyok pont abban az egyben, amire vágyom. Pedig annyihoz helyes arcú vagyok, hogy viszonylag sok lánynak szoktam tetszeni, vékony-sportos alkatú vagyok. 4-6 évet letagadhatok, mert kölyökképem van. Anyagilag, értelmi szintben, személyiségben sem vagyok problémás, voltak már sokéves kapcsolataim is. Alacsony nőkkel tudok ismerkedni és általában nézve nincs a kapcsolatteremtéssel komoly gondom.



2021. ápr. 12. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Amiért én sem találok 190, vagy afeletti pasikat, hiába a zsánereim.

Bár, én csak 172 vagyok.

2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

ahh ilyen pasik is léteznek? 176 cm-es lány vagyok de a magasságom eddig nem túl sok pozitivumot kapott. Valamiért mindig az alacsony pasik keresztezik az utam, jó olvasni h létezik fiu akinek ez előny.


22l

2021. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
180-as nőként meg velem alig akarnak randizni, mert hűdemagas vagyok...
2021. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
91%
Báttya én 204 cm vagyok :) Soha nem volt gondom a nőknél. Igaz én kosárlabdázok és ebben a körben mozgok gyerekkorom óta. Így hamarabb betaláltak mindig és a sport által jöttek a magasabb csajok is :D Szerintem te is nézz körül kosaras lányok között.
2021. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

en 180 cm magas nokent pont ugyanezt erzem, hogy egyszeruen alig akad magas ferfi, aki mondjuk nem 2-3 centivel magasabb nalam, hanem akar egy rendesebb magassarkut is fel tudnek melle venni es nem neznenk ki hulyen vagy fel tud kapni es nem erzem azt, hogy mindjart elejt, mert egy debella vagyok (vekony vagyok, de ettol fuggetlenul kinosan ereznem magam, ha nalam kisebb ferfiak probalnanak meg emelgetni.


te meg mindig osszejohetsz 170 koruli nokkel is es nem fogtok egyutt idetlenul mutatni, de en egyszeruen nem tudok vonzodni a velem egymagas vagy alacsonyabb ferfiakhoz.

tudom, hogy a magyar atlagmagassagot tekintve ezzel jocskan leszukitem a kort, de nem erdekel, ebben nem tudok es nem is akarok kompromisszumot kotni, szoval teljesen megertelek. szerencsere eddig nagyjabol sikerult magas ferfiakat talalnom, most egy ket meteres sraccal fogok randizni, szoval ne add fel, te is siman talalhatsz magas not meg magadnak. vannak olyan tarskereso appok, ahol kifejezetten ra lehet szurni a magassagra.

2021. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
ilyen magassággal inkább a cirkuszba jelentkezz, lehet anyukád azt hazudta helyes vagy, de hát minden anya ilyen !
2021. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
#6: csak nem egy irigykedo, frusztralt torpe?
2021. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
7. 183 centi vagyok..
2021. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ennél gázabb sírós posztot még nem nagyon láttam.


Vannak magas nők és jellemzően magas férfit keresnek. Ha neked nincs sikered náluk, akkor felejtsd el, hogy helyes vagy. Ha meg mégis az vagyok, akkor valószínűleg durván elviselhetetlen a személyiséged.


Az külön vicces, hogy még a nők is idegyűltek panaszkodni, hogy nem találnak magas hapsit. Hát, úgy nagyjából ti vagytok egy átlag pasi helyzetében társkeresés szempontjából és a ti tanácsaitok érvényesülnek: Legyetek magabiztosak és majd találtok! :D

(A valóságban persze, vannak magas férfiak, csak hozzájuk nem elég annyit nyújtanotok, ami a lábatok között van.)

2021. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9: nem, a valosag az, hogy magyarorszagon alig vannak magas ferfiak. a 180 az nekem nem

magas, mivel en is akkora vagyok, tehat egy magas nonek a magas ferfi nem 180 centi, mint egy atlag nonek.

a 190 koruli, illetve annal magasabb ferfi pedig igen ritka, es akkor meg csak egyetlen faktorrol beszelunk. a magasaagtol automatikusan mem fog senki jol kinezni es a szemelyisege se lesz jo, tehat aki a magassagon kivul mas szempontbol is megfelelo, az igen ritka. de termeszetesen igy is talalok pasit, csak mondjuk nehezebbhelyzetben vagyok, mint a 160 centis baratnom, akihez merten mar a 170-175 is magasnak szamit.

2021. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!