Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet gazdag férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gazdag férjet szerezni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 22:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Járj olyan hekyekre ahol ilyen emberek mozognak, de mint minden jó üzlet ezbis befektetést igényel. Adj magadra, legyél ápolt, csinos, elegáns. A kacsaszájat, tetkokat, arcpiercingeket felejtsd el. A picsanaci, olcsónak, ri.ancosnak tűnő cuccok is gázak. Számíts arra, hogy legalább 10-15 alkalommal el kell menj egy elegansabb etterembe, bárba, ahol alkalmanként minimum 10 ezret elkoltesz. Sok sikert!
2021. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Gazdag pasit fogni nem nagy kunszt. Ellenben olyat, akinek jó eggisztenciája van, családcentrikus, normális, már sokkal nagyobb fakat. Először is, definiáld a gazdagat.

Nekem bőven elég, hogy szép hazban lakunk, mindent meg tudunk venni amit szeretnénk, (normális keretek között) el tudunk menni évente többször is nyaralni, stb. Nekem ez nem számit gazdagnak, inkább átlagnak. Ugyanakkor, ha más célod nincs, csak, hogy gazdag legyen, akkor nem lesz nehéz dolgod.

2021. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
A Gazdag Férjek Boltjában tudsz venni. Kilóra adják. A legdrágább a 150 kilós. Már régóta meg van. Sokalják.
2021. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem írhatsz, már az is mindegy, ha a vagyonomért szeretnek, csak legyen végre valakim.
2021. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is csak ronda vagyok ha nem baj de cserébe gazdag is vagyok
2021. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ronda ferfi! Igénytelen van, ronda nincs. A belső értékek sokkal fontosabbak! Ugyanakkor, sok Nő szeretne családot, gyereket. Na ehhez pénz kell! Szóval érthető, ha egy Nőnek ez IS fontos. Ugyanakkor szánalmas, ha neked CSAK ez fontos....plusz nem is fog sokáig működni
2021. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
csatlakozz a fidelitászhoz és törj előre mészáros kegyeiért
2021. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mészáros Lölő nem gazdag, sokszor arra sincs pénze hogy az alkalmazottait kifizesse! Az nem az ő pénze, csak a néven van és néha megenged a nagy főnök 1 utazást. Óriási tévedésben él aki azt hiszi, hogy gazdag!!!
2021. ápr. 13. 11:43
 19/28 anonim ***** válasza:
76%

"arra sincs pénze hogy az alkalmazottait kifizesse! "


pont ezért van sok pénze nyuszi XD

2021. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Egy alkalmi kertész volt az illető, akinek több mint 1 hónapos késéssel fizette ki a bérét. Ami nem volt nagy összeg, és mégsem tudott azonnal fizetni.
2021. ápr. 13. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!