Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha híres és gazdag az ember...

TheArtist2001 kérdése:

Ha híres és gazdag az ember akkor hogy lehet szerezni igaz barátokat akik nem csak a pénzedre hajtanak?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! és nem szeretnék beszólásokat kapni

2017. máj. 1. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Anonim becserkészed vagy haverokkal teszteled..

Mondjuk én is mondtam az unokatesomnak aki vàllalkozo meg hàzat vett felujjitotta most depis egyedül van dokat melozik nehogy kifogjon egy b alfasz csajt aki viszi mindenét vagy a felét..


Mindig a hàzassàgi szerzödés ellen voltam de ha vki annyira gazdag akkor igen is irjanak vagy lakjanak külön stb.

2017. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemntudom én nem vagyok se gazdag, se híres mégse volt igazi barátom sose:D
2017. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A csorokat is ugyanugy le akarják huzni.

A barátság nem penztol fugg

2017. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
xfaktor gyoztese vagy?
2017. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A híres,és gazdag emberek más híres, és gazdag emberekkel barátkoznak. Így nem fordulhat elő, hogy csak a pénze, és hírneve miatt akar barátkozni vele.
2017. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
maine coon cica van már?
2017. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
híres és gazdag emberekkel kell haverkodni, akiknek megvan az ami neked, így minek is akarnák?!
2017. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azok az emberek lesznek azok, akik azelőtt is a barátaid voltak, hogy híres és gazdag lettél volna (hacsak nem úgy születtél, de abban az esetben pedig hasonszőrű barátaid lesznek).
2017. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, nálam egészen egyszerű a dolog. A legközelebbi barátaimat már mind minimum 6 éve ismerem. Az új embereknél meg óvatos vagyok, kiszúrható nagyon könnyen, hogy ki és miért akar barátkozni. Vannak szintén híres barátaim is, de ebben a felszínes világban sokkalta nehezebb ténylegesen rendes barátokra lelni.
2017. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!