Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TikTokot lapozgatva ti is rájöttetek már, hogy mekkora kamu ez a "magyar nők a legszebbek" duma?

Figyelt kérdés

Orosz, olasz, spanyol és amerikai lányok valami eszméletlenek. És még lehetne sorolni.

És az ízlés is... már bocsi hogy így fogalmazok, de a magyar fiatal lányok miért "romásodnak" el egyre jobban?



2021. ápr. 13. 15:40
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
48%
A magyar csimpánzcsöcsű férfiak? Érdekes, hogy most, hogy a pasikat ekézi, egy darab kérdés nincs Norbiról, bezzeg a nők fikázása után arra rejszolt mindenki.
2021. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
36%
11 Érdekes, hogy ha szóba kerülnek az úszógumis, Asia Centeres gagyi holmikban csapató, lenőtt hajú "legszebb" magyar lányok, egyből a férfiakra terelnéd a szót :D
2021. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
80%
Felőlem beszéljünk róluk, csak érdekes, hogy a pasiknak lehet rusnyának lenni, figyelembe véve, hogy nem létezik szexizmus és kettősmérce. De mondtam én is, hogy szerintem sem vagyunk a legszebbek.
2021. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a cigányosodást én sem értem

Egyik országban sem látni ezeket az okádék műazempillákat ilyen mennyiségben, mint itt

2021. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
90%

#14: "Egyik országban sem látni ezeket az okádék műazempillákat ilyen mennyiségben, mint itt"


Na, akkor felvilágosítanálak, hogy ezeket a Kardashian család hozta divatba.

2021. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen mindegy, akár egy üzbég modell is divatba hozhatta volna... Bár a google képeket elnézve Kardashian műszempillája semmi egy két seprűszemű magyar csajhoz képest
2021. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
41%
A magyarok sztm kifejezetten RONDAK. Europai viszonylatban is alul vannak..de a "ferfiak"is. Sot a ferfiak basszus..en eletemben nem lattam ennyi orkot mit itt MO-n. Mas orszagokban rengeteg a szep no es jokepu ferfi. Itt meg csodaszamba megy..
2021. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

"Na, akkor felvilágosítanálak, hogy ezeket a Kardashian család hozta divatba."


10-20 éve már ilyen szempillákkal bohóckodott kelemen anna meg a többi celeb ribi a tv-ben, amikor még senki sem tudta, hogy ki a kardashian család

2021. ápr. 13. 16:52
 19/46 anonim ***** válasza:
85%

#18:


Kim Kardashian az USA-ban 2003 óta ismert. A valóságshow-juk 2007-ben indult.

2021. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
8%

Én nem értem, hogy a nők miért egyből a pasikat támadják ilyen kérdések alatt, nem azt mondogatja az egész ország, hogy a magyar pasik a legjobbak :D


Egyébként meg lassan már több a sportos, ápolt férfi, mint a narancsbőr nélküli, igényes nő. Főleg Budapesten. Külföldön ugyanannyi pocakos, kopasz 40-es van, ha nem több. Mivel sokkal rosszabb a work-life balance mint Magyarországon.

2021. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!