Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a pénz a nőknek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 17:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

"Mert hogy nézne már ki, hogy "Jucika a kolléganő Svájcban síelt, én meg nézzem a netflixet"?"


Helyileg merre élsz, ahol ez megy? Tényleg érdekel.

2021. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
13%

Komolyan azt hiszed, hogy jobban ért hozzá aki sok pénzbe kerül? Ilyen erővel én is megműtelek 20 millióért. Lövetem nincs hogyan kell, de addig eskü megtanulom :D

Az a baj, hogy tévkép él a fejekben. Egy keveset kereső orvos is végezheti jól a munkáját attól, hogy nincs megbecsülve.

SŐT, én nem egy olyanról tudok akinek magánpraxisa is van jópénzért amellett, hogy TB ellátást is végez közkórházban.

2021. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
A pénz minden embernek fontos. De talán rossz körökben ismerkedsz.
2021. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Lehet. De ez a sors keze is valószínüleg.
2021. ápr. 13. 18:16
 15/48 anonim ***** válasza:
0%

#12

Az a baj, hogy tévkép él a fejekben. Egy keveset kereső orvos is végezheti jól a munkáját attól, hogy nincs megbecsülve."


- Igen, ez a standard....tényleg...

Koszonom, en a Maternity korhazat választom inkább mégiscsak.

2021. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
84%
Számtalan nő szül sima kórházba, érdekes nekem semmi bajom nem volt vele. Lett volna rá, hogy magán kórházba menjek, de inkább a gyerekre költöm azt a pénzt...de kinek mi.
2021. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó az allami is, akkor nincs gond! Nem értem, hogy akkor miért szuletett meg ez a komment. Nekem jobb a magan
2021. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
91%

minden embernek fontos a penz. te mibol eszel, mibol ruhazkodsz, mibol veszed a telefonod, amin irkalod ide az ostoba nogyulolo kerdeseid?


ilyet csak a tipikusan buta, csoro, sikertelen emberek kerdeznek.

2021. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Aztán mitől is sikertelen egy férfi? azért, mert a pénzéhes nők válogatnak és magasra teszik a lécet?
2021. ápr. 13. 18:37
 20/48 anonim ***** válasza:
87%
azert, mert ilyen kerdesek megirasara kenyszerul, tehat nyilvan valamilyen okbol kifolyolag sikertelen a noknel es frusztralja a penzhiany is.
2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!