Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetben van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben van még értelme energiát fektetni a lánnyal való ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy lányt, elég hamar áttértünk messengerre, majd elhívtam találkozni, amire igent mondott.

A találkozó napján viszont lemondta az időjárásra hivatkozva (covid miatt séta volt tervezve, de szerinte aznap hideg volt ehhez).

Aztán ment tovább a netes beszélgetés, és ismét elhívtam találkozni, amire nemet mondott, mert neki most zh időszak van és tanulnia kell.

Közben azért volt már kirándulni a családdal, találkozott barátnővel is.


Azóta beszélgetünk, de ő magától egyszer sem írt. Pl. most kb 3 napja nem írtam neki, így nincs is beszélgetés.

Ugyanakkor ha beszélgetünk, akkor mindig válaszol, akár hosszabban is, visszakérdez stb.

Szerintetek van még értelme energiát fektetni ebbe?


2021. ápr. 13. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, felesleges időt pocsékolni rá.
2021. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdekled. Felejtsd el.
2021. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez bukó.
2021. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kérdezz rá hogy szimpatikus vagy neki esetleg lehetne több köztetek vagy sem,és legyen ez az utolsó üzenet amit küldesz,főleg ha nemleges választ kapsz.Nem veszítesz semmit.
2021. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem felelsz meg számára.


Keres olyan lányt akivel kb egy szinten vagy legalább külső szempontjából.

2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Közben azért volt már kirándulni a családdal, találkozott barátnővel is."


Nekem is fontos a család, de ha valakivel akarok találkozni, akkor fogok is.


Minden más kifogás.

2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak a csaj nem tudja hogy mit szeretne,egyébként nem tudom miért teszik ezt a csajok ,gondolom jól esik nekik ha érdeklődnek irántuk,az is lehet hogy tetszik neki hogy úgymond így udvarolsz neki
2021. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem az optimizmusodat, tényleg. Nekem 24 órája nem válaszolt a csaj, és már nem is reménykedek benne, hogy fog :D
2021. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekled. Még a személyes találkozó sem garancia semmire.

Nekem is volt ilyen, a csajjal tök jól elvoltunk egy egész napig, élőben ismertem meg alapból, de mire neten írtam neki már nem érdekeltem.

Felejtsd el, a legjobb módja, hogy megtudd mit akar a csaj tőled az ez:

"Azóta beszélgetünk, de ő magától egyszer sem írt" ez esetben tuti nem érdekled, illetve akkor sem ha ő nem kérdez rólad, csak válaszol. A tipikus "udvarias" lányok ilyenek, hogy nem küldenek el, mert vagy nem tudják hogyan kellene normálisan vagy csak szimplán nem akarnak bunkók lenni. Szóval csak válaszolgatnak, de egyébként leszarnak.

2021. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem egy srác csinálja ezt...mi mindennap ír, keres, beszélgetés a semmiről de találkozni... majd egyszer covid után...
2021. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!