Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik voltak mostanság a legross...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak mostanság a legrosszabb netes ismerkedéseitek?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok amikor üres adatlappal kapsz egy "Szia van kedved beszélgetni?" ... kérdést amire a válasz hát hogy a fenébe be ne hisz a tényleg full idegenek 2 szó után felkelti az emberben az érdeklődést...

Hanem azokra az esetekre amikor egy két levél után vagy személyesen derült ki valami de gr


2021. ápr. 14. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést lemaradt a vége.

Amikor már ismerkedés közben derül ki valami olyan ami teljesen eltántorít.

Nekem ilyen több is volt sajnos, a legextrémebb egy magát konzervatívnak való srác aki az elején magabiztosan nyitott, beszédes, majd kiderült bátortalan, utána már az is szűz majd közölte rendelt magának egy műp.nát mert ugye ő nem tud kivel... Én meg pislogtam ez most melyik univerzumban lenne pozitív egy társkeresés közben vagy milyen választ várna erre.

2021. ápr. 14. 07:25
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
80%

Nem igazân ismerkedésnek indult a sztori, de az lett végülis.


Nyitott, csinos csaj, komolyabb témàkban jó beszélgetőpartner, megvolt a kölcsönös szimpàtia,

aztàn vasàrnap este megírta, h nemigazàn ér rà, mert jön hozzà egy faszi dugni 😆


Megmondtam neki, h normàlisék erről mélyen hallgatnak, főleg a kövi partner előtt 😂


Nem értette elsőre.

2021. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olyan nő irogatott akinél soha nem lenne esélyem mint később kiderült így is volt ,de még is találkoztam vele persze nem sült el jól,egy balekott kereset aki pénzeli meg szórakozik a gyerekével míg ő pasizik!
2021. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Kiderült, hogy ellenzéki szavazó.
2021. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
sajnos kiderült, hogy mentálisan nagyon nincs rendben, pedig szép dolog lehetett volna belőle:(
2021. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a leányzó azzal menőzött már a legelső üzenetnél, hogy orrba-szájba randizik meg járnak hozzá a pasik és én csak a sor végén vagyok. Az egész beszélgetés vagy más pasikról vagy az exeiről szól. Amint, elmondtam, mit gondolok a dologról, azt mondta "akkor takarodj te kis b..zi pöcs"


A leányzónak 2 diplomája volt btw.


Baddoo....a napisz..r színvonalán van.

2021. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!