Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinél a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél a legrosszabb tulajdonság a félénkség?

Figyelt kérdés
Félénk vagyok és nagyon nem volt még barátnőm. Ismerek egy paranoid skizofrént aki ordibál mindig de mindig voltak barátnői. Ismerek egy nőverő alkeszt neki is mindig volt kapcsolata, aztán egy hazug hűtlen bunkó pasit is ismerek ugyancsak mindig volt nő mellette..
2019. jún. 18. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
inkább úgy fogalmaznék, hogy a nők ösztönösen vonzódnak a nagy szájú domináns tesztoszteronbombákhoz (igen, a több diplomás "jajjdenagyonértelmiségivagyok" nők is), így hamarabb fognak összejönni egy bűnözésre hajlamos bunkóval, mint egy elpiruló könyvmollyal.
2019. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Az önbizalom az, ami nagyon vonzó a férfiakban.
2019. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Valahol egyetértek azzal amit az első írt. A magabiztosság egy olyan kulcs tulajdonság ami hatalmasat dob egy pasin. Ha választani kell szinte mindig az marad alul akinek alacsonyabb az önbizalma. Persze vannak esetek mikor a lány olyat keres akit dominálhat de ritka.

Nálam több olyan fiú is próbálkozott 15-16 éves koromban akik cukik voltak. A férfiasságnak a nyoma se volt meg. Ha fizettek volna se tudtam volna velük mit kezdeni mert megvédeni szeretgetni vigasztalni akartam őket nem inditottak el bennem semmit. Volt egy srác akivel végül sajnos összejöttem. Tanultam a dologból. Ő se volt az a kifejezetten férfias jelenség, külsőre se igazán vonzott de volt olyan terület az életben ahol magabiztosan helyt tudott állni kedves volt és volt benne potenciál és őszintén hittem hogy ez elég lehet hogy belé szeressek. De annyi olyan dolga volt ami miatt gyengének éreztem hogy végül szabályosan undorodni kezdtem attól hogy hozzám ér mint férfi. Fél évig húztam a dolgot és erőltettem hátha érzek majd valamit mert amúgy remek ember csak ez nagyon kevés ha szexuálisan nem vonz és nem látom benne a férfit. Szóval szakítottunk és rengeteg mindent tanultam és meg értettem a saját működésemmel kapcsolatban. Az volt az első próbálkozásom így talán elnézhető a dolog. Végül pár évvel később talált egy lányt aki meglátta benne amit én nem tudtam és azóta is együtt vannak. Én is találtam egy srácot aki elimdította bennem amit kell.

Csak azt akartam ezzel a történettel hogy nem minden lánynak ugyan az a katalizátor. Én nem találtam férfiasnak ő igen. Tehát azért az túlzás hogy minden nő előbb választja a nőverőt. De annak szerintem nagyon nagy szerencse kell aki félénk.

2019. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Az őszinteség rosszabb. Bár ha a kettő párilosul az a leggázabb.
2019. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Csak akkor ez a legrosszabb tulajdonság ha nem érdekel hogy milyen ember vagy, csak az, hogy hogy szerezz p nát. Márpedig az fontosabb, hogy milyen ember vagy, annak ellenére, hogy a többségetek szarik erre...


A visszataszító nyomorék ismerőseidnek azért van barátnőjük, mert azok, akiknek megy a kommunikáció, jobbak a manipulációban is. Senki sem a legrosszabb énjével indít udvarláskor.

A bitófára való nőverő ismerőseid sem úgy mennek oda a nőkhöz hogy "a csajom leszel, vagy torkon rúglak".


Még egy előny amit ezek a ferfiak felmutathatnak, hogy első találkozáskor nem kínzás a közelükben lenni. Velük lehet beszélni, nem hebegnek habognak, meg is nevetetthetik a kiszemeltjuket, és pozitív élmény velük lenni. Egy felénk férfi (vagy nő) ezt az esetek nagy részében képtelen elérni, és halálosan kínos lesz a találkozás. Egy félénk férfinak ki tudja mennyi idő kell ahhoz hogy feloldodjon egy nő társaságában (egyetemen pl beszélgettem egy ilyen férfival és konkrétan fél év kellett neki hogy ne viselkedjen kínosan) de addigra annak a kapcsolatnak az esélye réges rég elmúlt.


Ennyire egyszerű a dolog. Nem kell itt ösztönökkel jönni, amik szerint a nők imádják, ha szarrá veri őket egy férfi, sőt az a legjobb, ha veszélyes a társadalomra.

Annyi kell, hogy tudj jó benyomást tenni az ismerkedés elején, és menjen a manipuláció.

2019. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

És mi a f...om köze van ezeknek egymáshoz? Pont annyi hogy ha én itt telefingom az irodát neked akkor sem lesz senkid...

Melyik akarsz lenni? Az alkesz? Vagy a barom? Na ugye... Normálisan kellett volna szocializálódj vagy ha ez nem ment, akkor még idejében fel kellett volna ismerned ezt és még időben változtatni a dolgokon! A középsulis években. Ott erre van 4 teljes év! Hogy 18 éves korodra fel tudj mutatni egy komoly kapcsolatot...

2019. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

„A visszataszító nyomorék ismerőseidnek azért van barátnőjük, mert azok, akiknek megy a kommunikáció, jobbak a manipulációban is. Senki sem a legrosszabb énjével indít udvarláskor.

A bitófára való nőverő ismerőseid sem úgy mennek oda a nőkhöz hogy "a csajom leszel, vagy torkon rúglak".”


nem. az ismerőseinek elsősorban azért van barátnője, mert magabiztosak és dominánsak. az egésznek semmi köze a manipulációhoz, nyilván az alkeszek a manipuláció nagymesterei, mesélj még.



„Nem kell itt ösztönökkel jönni, amik szerint a nők imádják, ha szarrá veri őket egy férfi, sőt az a legjobb, ha veszélyes a társadalomra.”


ilyeneket senki sem írt, lehet, hogy gyakorolni kéne az értő olvasást. a nők nem az erőszakosságot meg a bűnözési hajlamot szeretik, hanem az ilyen férfiak magabiztosságát.


„A bitófára való nőverő ismerőseid sem úgy mennek oda a nőkhöz hogy "a csajom leszel, vagy torkon rúglak".”


nem is, viszont van kiállásuk és nem pirulnak el.


az egész 1 oldalnyi bullshitedet össze lehet foglalni 1 mondatban: amit írtam is, hogy önbizalom, kiállás dominancia + nem árt, ha vicces, tudja szórakoztatni a nőt és a társaságot. és igen, ez ösztönös, még ha te nem is érted, még ha az emberek igyekeznek is civilizáltember-köntös tetszelegni, hogy az ösztönök már pedig nem érvényesek ma már, jaja hogyne.

2019. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én pl.kifejezetten szeretem a félénk fiúkat.☺️
2019. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon félénk vagyok, nem is volt semmilyen kapcsolatom nőkkel. A kinézetem ennek pont az ellenkezője, de nyilván ez a kettő nincsen összefüggésben egymással.
2019. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is úgy látom, hogy minél inteligensebb és szerényebb valaki, annál magányosabb. Marketing a lényeg, el kell tudni adni magad, és azt is magabiztosan. Csak én valahogy nem csípem a domináns, magabiztos embereket. Visszatadzítóak. Rengeteg olyan figurát latok, akin latszik, hogy nem mer őszintén beszelni, mintha egy páncél mögé bújna, ha veletlen őszintén kimondaná, hogy nem ert valamihez, vagy hogy neki is vannak hibái, akkor összeomlana a kis világa. Valahogy mindenki hibás, csak ő nem. Persze lehetsz magabiztos egy adott területen, amibe kellően beleástad magad, de az a világ egy parányi szelete csak, és abban se lehet 100%-ra biztos. A ketelkedő szerényebb emberek töketlenek, ez van. De én nem is akarok nagymenő lenni. Ha nem lesz baratnőm, feleségem, csaladom, akkor nem lesz. Elleszek magam is.
2019. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!