Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasik és nők?

Figyelt kérdés

Amikor a nők azt mondják, hogy a magukat kedves/rendes/normális srácoknak tartók igazából nem azok, akkor magukkal kapcsolatban mit gondolnak, amikor kedvesnek/rendesnek/normálisnak tartják magukat?

Aki tényleg normális vagy rendes, az hazudjon magáról?



2021. ápr. 14. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem, barátom, a valójában "rendes" srác nem létezik. Lehetsz jóakaratú, segítőkész, önfeláldozó, de egyszerűen rendes? Az nem.


Kifejthetném, de inkább nézd meg ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=tvq9MjrpIjM

2021. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát, rendes nő sem létezik?

A rendeset példának írtam. Ugyanezek a reakciók érkeznek más hasonló jelzőkre is.

Sajnos érzésem szerint nem annyira jó az angolom, hogy ezt teljesen értsem. Összefoglalnád?

2021. ápr. 14. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesnek egyáltalán nem tartom magam, sőt, az emberek többségéhez nem is akarok az lenni, csak hűvösen udvarias és támadhatatlanul korrekt. A normális fogalma lényegében nem létezik számomra, emberekkel kapcsolatban eszembe sem jut használni, mert mindenkinek más a normális. Viszont például, ha ügyet intézek, akkor pl. "normális ügymenet esetén", amely esetben a "normális" az "elvárható" szinonimája. A "rendes" szót úgy, ahogy van, utálom, igyekszem távol tartani magamat tőle, és azoktól is, azok előszeretettel használják ezt a kifejezést. A számomra elfogadható, hasonló területen mozgó fogalmak, amelyeket használni hajlandó vagyok: "korrekt", "etikus", "morálisan helyes".


"Aki tényleg normális vagy rendes, az hazudjon magáról?"


Inkább úgy fogalmaznék, hogy aki mindössze ennyit tud magával kapcsolatban, mint pozitívumot felmutatni, az inkább ne mondjon semmit.

2021. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvesnek meg normálisnak tartod magad, az egy dolog, ott kezdődnek a problémák, ha ezt dobod be csajozós szövegnek.
2021. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

noktol viszonylag ritkan latok ilyen gondolatmenetet, hogy ‘pedig en rendes no vagyok, miert nem jon ossze velem senki?!’. az a baj, hogy az ALAP lenne, hogy egy ember normalis, tehat ezt nem meme kulon erdemkemt vagy pozitivumkent feltuntetni. aki ezzel probalja marketingelni magat, hogy hat o rendes srac, az eselyes, hogy ezen kivul semmi mast nem is tud felmutatni, rendessegbol meg nem lesz vonzalom.


plusz en sok ilyen magat rendes sracnak beallito arcnal lattam mar kibujni a szoget a zsakbol, amikor elpattant naluk vmi es kiderult, h megsem olyan rendesek.

2021. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Azért mondják ezt a nők, mert azokat a férfiakat hiszik normálisnak, akik jól néznek ki, aztán párkapcsolatban persze gyakran kiderül, hogy nem azok. Egyébként a normális nő olyan ritka, hogy nekem ez már önmagában ok lenne arra, hogy összejöjjek egy nővel.
2021. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs baj a kedves/rendes emberrel, én is ilyen vagyok nőként. A baj az hogy ez nem elég egy kapcsolathoz, ez alap. És az a jellemző tapasztalat, hogy aki más értéket nem tud felmutatni, az többnyire unalmas.

Például, aki nem művelt, nem olvas, nem szeret utazni, az nem illik hozzám. Hiába kedves és rendes, ha nincs közös beszédtémánk és nem hajlandó velem eljönni vulkánt mászni Szicíliába.

És én azt tapasztaltam hogy azok a férfiak, akik kedvesrendesként definiálják magukat, azok pontosan azok, akik nem tudnak sem intellektuálisan sem máshogy megfogni. Nem kell nekem alfa csávó, menő pasi, jó a kedvesrendes, de ne legyen már unalmas, buta, savanyú, beszari.

2021. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
A Berki Krisztián-féle bumburnyákokat keresik a nők általában. Ez az etalon, a rendes már kiment a divatból.
2021. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!