Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt normális pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt normális pasik akiknek nem csak a szexen jár az eszük? 23l

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Magány
Párkeresés
29 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak szexen jár az eszem, de nagyon sokszor eszembe jut ahogy minden normális egészséges férfinek és nőnek is.


F

2020. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Az igazság az, hogy nekem néha a kaján is szokott...
2020. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ilyen
2020. szept. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Nekem eszembe szokott jutni az Analízis 2 Vektorfüggvények tantárgy is. Illetve az analízis informatikusoknak is. Meg a matematika G is.
2020. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos a férfiak nem úgy és annyi szex jut mint amire igényük van.

Ha a nők is Több hónapja vagy éve nem szexelnének, őket is ennyire izgatná a dolog. De mivel sok közülük még az ismerkedés alatt is tartja a kapcsolatot a szexpartnerével, vagy hetente alkalmizik igy nekik nem olyan központi téma a szex, mert az igényeiket mindig teljesen kielégitik. Egy nő annyit szexel amennyire igénye van , egy férfi pedig amennyit a nők engednek neki, ami messze van az igênyeitől, tehát állandóan azt keresi. Abban a pillanatban amikor a lehetőség adott az állandó stabil szexre , az agya nem ezen jár hanem hogy ezt a stabilitást fenttartsa. Ezt nem értik meg a nők hogy a szexmegvonással ( a jaj én nem fekszek le az első randin , nem olyan vagyok, érzelem kell hozzá, komoly kapcsolatot akarok, perverz az a férfi aki szexre gondol stb ) épp az ellenkező hatást váltják ki.

2020. szept. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

#5: Főleg, hogy eddig ahány nőt jobban megismertem, vagy tényleg nagyon durván frusztrált volt szexuálisan és akkor se kezdtem volna vele, ha a világ legszebb 10/10-es külsejű nője lett volna, vagy kiderült, hogy azért akadtak kalandok az életében, akikkel egyből lefeküdt.


Akkor meg előre sajnálom azt a szerencsétlent, akit majd "én nem olyan lány vagyok" címszóval szexmegvonással büntet.


Amúgy olyan férfit találni, aki nem akar szexelni, de mellette minden béta vonással rendelkezik akár a családalapításhoz, akár a zabigyerekek eltartásához legalább akkora feladat, mint a férfiaknak szexhez jutni úgy, hogy nem fizetnek érte prostituáltnak. Szóval a nőknek ez az életük nagy kihívása és őket ugyanúgy frusztrálja, amikor a falusi Duci Dorci 20 évesen megtalálja élete párját, ők meg diplomás nagyvárosi emancipunciként 30 körül, fullos külsővel nem találják azokat a bizonyos igazi, normális férfiakat, mert elég rájuk nézni és mindenki levágja, hogy mekkora szutyadékok voltakés mennyi selejt emberrel feküdtek össze, aztán elvárnák, hogy majd valaki tartsa őket el meg gondoskodjon a gyerekükről.

2020. szept. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt a szexualis energiat lefoglalom olyan dolgokkal amikor nagyon erdekelnek, sport, zene stb.. akkor szinte teljesen le tudja venni a fokuszt a szexrol


De ennek ellenere nincs olyan nap amikor ne gondolnek ra, hogy jo lenne valakivel aki kolcsonosen bejon hancurozni

2020. szept. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Noren1989 ***** válasza:
88%
Énnéha a munkàmra is gondolok. Aztàn, közben, ahelyett a kufircra is.
2020. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a sport inkább serkenti a szexuális étvágyat, mint tompítja, így nem a legjobb szexuális energia levezetésére.


Kérdező, őszintén szólva nem tudom mi a célod a kérdéssel azon kívül, hogy pár pillanatra a figyelem központjában légy. Ha csak olyan férfiakkal ismerkedsz akik a szexnél nem látnak tovább, akkor zavard el őket, gondolkozz el vajon miért csak ilyen férfiakat vonzol be, hogyan lehetne másképp? Tőled függ kivel leszel kapcsolatban, keress olyat, aki megfelelő számodra!

2020. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

Az itt felvonuló incel/szűz/vàllalhatatlan férfiak persze úgy állítjàk be, mintha ez tényleg központi téma lenne. Náluk az, mert kb sosem jutnak hozzá.

A valóságban azonban szinte csak azt hallom párok/partnerek között, hogy a nőnek nagyobb az étvàgya, gyakrabban szeretné, és ez rám is igaz.

Az persze más kérdés, hogy kizárólag olyannal szeretnénk, aki tetszik is, és ha olyan nincs, akkor kibírjuk nélküle. De ez a normális.

Szóval nem tudom, kérdező, kikkel akadsz össze, hogy ezt tapasztalod, de a legalja szokott így viselkedni.

2020. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!