Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél mennyivel csökkennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyivel csökkennek esélyeim ha lakókocsiba költözök?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyen minőségűbe:


[link]



2021. ápr. 16. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
0-ra csökkennek. Ne haragudj, nem bántásból írom. Magyarországon ennek nincs hagyománya, rossz érzetet kelt. Miért tennél ilyet egyébként?
2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen minőségűbe nincs pénzed, úgyhogy 100%-ban.
2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

# 2


gondoltam hogy így lehet, de pl. ha 20-30 évre hitelt veszek fel az miért nem kelt rossz érzést?

2021. ápr. 16. 20:51
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

jobban jársz, ha anyádnál maradsz

Ez a lakókocsi csak addig romantikus, amíg nem jön el a tisztálkodás és szennyvíz eltakarítása.

2021. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

# 3


de ezt magamnak építem, mivel ez a szakmám, így nekem szinte csak anyag költségbe fáj az egész.

2021. ápr. 16. 20:52
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Sokan vesznek fel hitelt, abból egy rendes lakást fizetsz. Ez a lakókocsi egyébként annyiba kerül, mint egy lakás.
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

"de ezt magamnak építem, mivel ez a szakmám, így nekem szinte csak anyag költségbe fáj az egész."


muhahahahahahhahah... nagyon jó a humorod, ez segít a társkeresésben!

2021. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Azért hiába pontoztok le, látjátok a válaszok alapján csak igazam van.


üdv. 1-es válaszoló

2021. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a szakmád és van egy telked akkor építs inkább téliesített faházat.
2021. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha beadod a csajnak, hogy miniházban laksz, (nem lakókocsiként hivatkozol rá) azért, hogy kisebb legyen az ökolábnyomod és megmentsd a földet, akkor van az a réteg, akinek ez bejön. Hippik, jógás csajok, ökolibsik, falusiak... ilyeneknél lehet esélyed. Kb ugyanaz, mintha vennél egy pármillás tanyát, és azt csinosítgatnád, szerintem nem gáz. Biztos van több nő, akit ez nem zavar, de nyilván nem a belpesti guccitáskás rétegben kell keresgélj.
2021. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!