Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akadt pasi, lett jó szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadt pasi, lett jó szex, válás után, szülés/ek után megváltozott alakkal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt erre, hogy lógósabb mell, megereszkedettebb has.

Hogyan sikerült, sikerült e egyáltalán ezek után jó szexuális életet élni, ha újból társkeresésre kényszerültetek, mert házasság véget ért

Most azokra gondolok, akik min 10 éve szültek



2021. ápr. 17. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szexre akadt pasi, kapcsolatra nem. De nem a lógó mellem miatt, hanem mert gyerekem van, és ezt kevesen tolerálják, aki igen, az olyan volt hogy nekem nem kellett. Sakk matt. De volt férfi aki oda voltam értem így is, megváltozott testtel. Mondjuk sportolni sosem árt.
2021. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
17 éve szültem. Voltak utána kapcsolataim. Többségükkel jó volt a szex. Amelyikkel nem volt jó, azzal sem az alakom miatt.
2021. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, azok érdekelnek, akiknek megváltozott drasztikusan az alakja, nemcsak az, aki elvált
2021. ápr. 17. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Az alak módosítható.

Fogyni nem lehetetlen, hízni sem az. Nem azt mondom hogy könnyű, mert nem az, és 15 kg leadása egy éves projekt (ha hirtelen fogy az ember, vissza is hízza). Ha a melled lóg, arra ott van a plasztika. Jó, nyilván drága lesz, de ha minden hónapban félre tudsz rakni 5000 ftot, előbb utóbb néhány év alatt meglesz az ára.

2021. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
4 Nem lenne pénzem plasztikáztatni a lógó mellemet és a hasamon megnyúlt bőrt. Nem tudok milliókat magamra költeni. A striákat eltüntetni meg szinte lehetetlen, beavatkozásokkal is.
2021. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, nem erről van szó, sportolni is sportolok

Nem szóljon ez a téma a fogyókúra és sportról, nem is abban a rovatban tettem fel

2021. ápr. 17. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Akad ilyen férfi kérdés,hogy neked megfelel e.
2021. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Emberek vagyunk, változunk, öregszünk. Egyébként is van akinek az arc és a személyiség fontosabb mint az hogy milyen a teste egy nőnek.

Én is az arcot nézem, a szemeket, kezet, és hogy milyen ember.

2021. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Engem, férfiként nem zavar a megváltozott alak. Ami jobban zavar, az az, ha egy hölgynek nincs elég önbizalma, és emiatt nem tudja elengedni magát akár a kapcsolatban, akár szex közben.
2021. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!