Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti hogy fogadtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy fogadtátok és hogy fogadtátok el, hogy a párotok teste megváltozott szülés után?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A férjemet nem érdekli. Én lelkizek rajta, sírok lassan hónapok óta miatta, ő meg nem reagál rá sehogy. Mármint nem a sírásra, hanem a testemre. Szerinte most is nőies és szép vagyok (kötényhasam van, ne tudd meg, több a stria, mitn az ép felület, és császáros hegem sem szép, stb.) ő meg puszilgatja és nem érdekli. Azt mondta, hogy az igazán fontos dolgok ezek felett állnak, és tőle akármilyen lehetek, szeret és kíván.
2020. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Én férjemet sem érdekli a dolog. Első babánál 30kg-ot híztam. Jócskán maradt rajtam szülés után is. Ugyanúgy viselkedett velem, mint a terhesség előtt, amikor 50 kg voltam.
2020. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szintén csatlakozom. 25 kg van rajtam most is, a bőröm sem szép, stb. Teljesen hidegen hagyja a változás, a magánéletünk meg még jobb is, mint valaha. Nálunk a szülések még erősebb köteléket eredményeztek. Nem értem én sem, a logikám szerint kevésbé vagyok jó nő, mint régen, de ez nem logikus dolog azt hiszem :)
2020. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdés a férfiakhoz szólt.
2020. júl. 15. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted ők hányan keringenek napközben a szülés kategóriában? :DDD
2020. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
77%
Nem mindegy, hogy milyen nemű írja a választ? Egyéb kikötés esetleg? Magasság számít?
2020. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem változott meg. Persze szülés után kövérebb volt, de leadta a fölösleget, meg a genetikája is jó, nem lóg semmi és csíkok sincsenek.

Mondjuk így is megcsalom néha ha alkalom adódik,hiába irigylik a nők őt emiatt, engem meg a férfiak miatta.

2020. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy férfit ez önmagában nem visel meg. Egy agyilag fiúcskát már igen.


Egy férfi elfogadja hogy szerencsétlen esetben a nő teste látja kárát annak, hogy közös gyereket vállaltak. Viszont pont ezért talán még nagyobb nő a szemében.


Ha a tényeknél maradunk: A feleségem hasa is csíkos lett, a melle is kissé megereszkedett, puhább is lett. A császár hege alig látszik, de felette lazább lett a bőr. Viszont ez mind mind azért van mert világra hozta a fiúnkat ami a legjobb dolog ami a közös életünkben történt. Őt nagyon zavarja a változás, és felesleg is jött rá jócskán (bár nem a terhesség, hanem a szoptatás alatt). Az én szememben semmivel sem rosszabb nő mint korábban, viszont még annál is többet jelent mint korábban. Szeretem a hurkáit, csíkjait mert ez a járulékos vesztesége annak hogy család lettünk. Igy van jól. Ha valaha szét megyünk az biztos nem ezért lesz.

2020. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül a mellemtől “félt” a férjem, amíg szoptattam, egyébként semmi sem zavarta. A második után kötényhasam lett, engem zavar, őt nem. 😊
2020. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
45%
Most elkezdtek nők írni a férjük nevében :-DDDDD
2020. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!