Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megismertem egy 30 éves férfit.

Figyelt kérdés

Megismertem egy 30 éves férfit. Azt gondoltam érett ember, tervekkel. Kezdetben kedves volt, romantikus, aztán elkezdett távolságot tartani tőlem. Nem volt nyílt bármilyen témát vetettem fel és már nem is érdeklődött. Egy idő után elegem lett és megszakítottam a "kapcsolatot" mert mint utóbb kiderült ez neki nem fér bele az életébe és nem is érti miért vagyok úgy oda meg vissza. Pedig beleszerettem. Hónapok múltak hogy nem találkoztunk aztán újra írt és én újra olyan vagyok mint egy holdkóros. Nagy nehezen kapartam össze magamat a "szakítás" után de most minden kezdődik előről és fogalmam sincs mit tegyek.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. márc. 29. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találkoztatok is?
2020. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23 és igen találkoztunk.
2020. márc. 29. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, úgy lászik ezt az egészet nem is gondolta olyan komolyan mint te.

Jobbat érdmelsz nála, nem olyat aki csak az elején törődik veled és romantikus hanem az egész kapcsolat alatt.

Ne engedj neki, ignoráld. Ha olyan fontos vagy neki, akkor ugyis tenni fog valamit.

Ne engedd, hogy lelombozzon és játszon az érzéseiddel!

2020. márc. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!