Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátom kiakadt rám, mert mielőtt őt megismertem, nekem tetszett egy fiú. Mit tegyek, hogy megnyugtassam?

Igazából már régóta tudja, csak feljött témaként teljesen véletlenül, amit ő kezdeményezett.

Azzal a fiúval nem történt köztünk semmi, szimplán tetszett mielőtt a barátomat megismertem.

2 éve vagyunk együtt és ilyenért felháborodott. Azt mondta, hogy neki is kellene akkor találnia egy kiszemeltet. Bár amennyire ismerem, ezt csak mérgében mondta. Most hallgat, én meg rosszul érzem magam emiatt. Gondolom, a kultúrája miatt ennyire szigorú velem.

Tanácsokat kérek, nem oltásokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kapcsolat, fiú, barát, kiszemelt, múlt

ápr. 19. 13:43  Privát üzenet  

A válaszok
Mondd azt neki,hogy már nem tetszik neked az a fiú,és csak őt szereted.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 19. 13:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem sokat értem el vele. :(

# 2/7Időpont ápr. 19. 14:03 Privát üzenet
Most komolyan, szerinted normális ember az, aki ezen kiakad??? Én a helyedben elgondolkoznék a szakításon, mert gyanús, hogy kisajátító fiú az illető és ez még csak a kezdet. Az ilyen fajta emberek kiborulnak, ha nélkülük is van életed! Saját magad érdekében gondolkozz el ezen.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 19. 14:04 Privát üzenet
Tartsa meg magának a kultúráját az ilyen önző kis tetű.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 19. 14:07 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Kérdezd meg tőle, volt-e az oviban, vagy az elemi alsó tagozatában olyan lány, aki tetszett neki.

Ha volt: sértődj meg te is,

ha nem volt: sértődj meg azon, hogy mennyire érzéketlen alak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 19. 14:48 Privát üzenet
Péter0917 nevű felhasználó válasza:

A palid egy ratyi féltékeny péló.. :D aki egy ilyen miatt ki akad nem egy 100as izzó....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 19. 16:31 Privát üzenet

Mi a francot kell ezen kiakadni? ':D

Nincs olyan ember a földön akinek az ne tetszett volna 2 embernél kevesebb

Szerintem mondd azt neki nem érted miért a felháborodás.

Régen volt nem most másik meg hogy a múlt elmúlt most őt szereted és igy is marad később is.

Meg hogy ezért miért kéne bosszút állnia mert régen más iránt éreztél valamit.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 19. 23:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megismertem gólyatáborban egy lányt, hogyan szedjem fel?
Megismertem egy lányt ő 13 én 16 szerintetek nagy a korkülömbség vagy pont ideális?
Nemrég megismertem egy lányt és nagyon tetszik. Hogy bókóljak neki?
16 éves lány vagyok (11. évfolyamos) és nemrég megismertem egy fiút aki ritka aranyos és rendes. A probléma "csak" az hogy 2 évvel fiatalabb nálam Szerintetek ez nagyon gáz? Vagy mit csináljak?
Működhet? Megismertem, egy édes srácot (17), de 200Km van köztünk. Olyan fél év a max amikor nem látnám. Ti mit gondoltok? 14/L
Megismertem egy fiút (tavkapcsolat)!?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!