Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom kiakadt rám, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiakadt rám, mert mielőtt őt megismertem, nekem tetszett egy fiú. Mit tegyek, hogy megnyugtassam?

Figyelt kérdés

Igazából már régóta tudja, csak feljött témaként teljesen véletlenül, amit ő kezdeményezett.

Azzal a fiúval nem történt köztünk semmi, szimplán tetszett mielőtt a barátomat megismertem.

2 éve vagyunk együtt és ilyenért felháborodott. Azt mondta, hogy neki is kellene akkor találnia egy kiszemeltet. Bár amennyire ismerem, ezt csak mérgében mondta. Most hallgat, én meg rosszul érzem magam emiatt. Gondolom, a kultúrája miatt ennyire szigorú velem.

Tanácsokat kérek, nem oltásokat.



2019. ápr. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mondd azt neki,hogy már nem tetszik neked az a fiú,és csak őt szereted.
2019. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sokat értem el vele. :(
2019. ápr. 19. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan, szerinted normális ember az, aki ezen kiakad??? Én a helyedben elgondolkoznék a szakításon, mert gyanús, hogy kisajátító fiú az illető és ez még csak a kezdet. Az ilyen fajta emberek kiborulnak, ha nélkülük is van életed! Saját magad érdekében gondolkozz el ezen.
2019. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsa meg magának a kultúráját az ilyen önző kis tetű.
2019. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, volt-e az oviban, vagy az elemi alsó tagozatában olyan lány, aki tetszett neki.

Ha volt: sértődj meg te is,

ha nem volt: sértődj meg azon, hogy mennyire érzéketlen alak.

2019. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Péter0917 válasza:
100%
A palid egy ratyi féltékeny péló.. :D aki egy ilyen miatt ki akad nem egy 100as izzó....
2019. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a francot kell ezen kiakadni? ':D

Nincs olyan ember a földön akinek az ne tetszett volna 2 embernél kevesebb

Szerintem mondd azt neki nem érted miért a felháborodás.

Régen volt nem most másik meg hogy a múlt elmúlt most őt szereted és igy is marad később is.

Meg hogy ezért miért kéne bosszút állnia mert régen más iránt éreztél valamit.

2019. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!