Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem már jól magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem már jól magam 36 éves férfiként, ha mindenhová egyedül kell mennem? Egyedül kirándulni, egyedül beülni egy moziba, egyedül egy most nyíló teraszra meginni egy koktélt. Pár éve tök jól elmentem így mindenhová. Haverok messze élnek(cs).

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok a hülye és jól kellene éreznem magam, feltöltődöttnek kellene lennem egyedül. Haverok cs-családosak
2021. ápr. 18. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ez mit jelent?
2021. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Mert társas lények vagyunk, hiába divat manapság azt hajtogatni, hogy egyedül tökéletesen boldog lehet az ember - ez nem igaz (én még olyan embert nem ismertem, akinek ez hosszú távon sikerült volna). Ideig-óráig nyilván jó, ha az ember feltalálja magát egyedül.


Próbálj több olyan haveroddal összejárni, akik kicsit jobban ráérnek, esetleg közelebb laknak. Vagy olyan kollégákkal, akikkel jóban vagy. Ne törődj vele, hogy nem kerestek, ha hanyagolásnak is tűnik, valószínű hogy csak ők is befordultak a karanténban... Kezdeményezd te a talit.


Vagy próbálj meg nyitni új emberek felé, van egy olyan angol mondás, hogy a mostani barátaid is egykor idegenek voltak.


Sok sikert, fel a fejjel!:)

2021. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Az ember nem úgy társas lény, hogy párban él, hanem emberi kapcsolatok kellenek neki, ami lehet a család is.


Nekem pl. szenvedés lenne valakivel együtt élni. Nem szeretem, mikor kategorikusan kijelenti valaki, hogy "ez nem igaz, mert ÉN nem így érzem".

2021. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Keress haverokat, barátokat, akár kollégákat és velük szervezz közös programokat.
2021. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!