Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova jutottunk, a nők már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova jutottunk, a nők már tényleg olyan pofátlanok, hogy ezt is megtehetik, kiválasztanak 16 férfi jelöltet és “versenyeztetik” őket a randin, kiváncsi vagyok, ha ez fordítva lenne mit szólnának az oda hívott nők?

Figyelt kérdés

[link]



Az illető még a barátnőjét oda hívta -gondolom- ő volt a zsűri.



2021. ápr. 20. 17:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Relax ember!

Téged csesztek így át? Ha nem, akkor hova ez a hevesség?

Egyszer sem volt, hogy 15 másik lánnyal együtt randiztam volna, de ilyen kétlem, hogy előfordulhatna velem.

Ennél azért mélyebben ismerkedem randi előtt, megismerem annyira a másikat, hogy tudjam, ilyen nem fog megtörténni.

100000-ből esetleg egy ember ilyen prosztó, hogy ezt a való életben megcsinálja, főleg kis hazánkban.

2021. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a srác aki a videót csinálja, csak azért maradt hogy kiposztolhassa mi folyik ott

Hogy lássa a világ hogy ez a csaj mire képes, és el is érte ezt.

Aki komolyan véve belemegy egy ilyen helyzetbe az igen szánalmas, de a nő is aki azt hiszi hogy evvel majd palit fog magának

2021. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

Nyuszika, az nem zavar, hogy fordított felállásban több tv műsor is volt?


Nem tudtok mást, csak agyatlanul rinyalni.

2021. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Azok a tv műsorok is legalább ennyire irritálnak engem

Sajnos nem mindenkit

2021. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A nők simán versenyeznek egy paliért. Pont jobban szeretik azt a palit, akiért mindenki rajong, mert akkor értékesebbnek látják. Szóval fordítva nem működik. De ha meg a fiúk ilyen gyökerek, hogy ezeket hagyják, szerintem nekik kéne tenni valamit... A nők bármit megtesznek, ha hagyod. Ne hagyd.
2021. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

Srácok, ugye itt kint van az "Incelek ide!!!!!" tábla a kérdés felett? 😁

Szánalmas egyik másik komment 🙈

Utáljátok csak a nőket, úgysem jut nektek egy sem, amíg így gondolkodtok ..

2021. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ááá, annyira tudtam, hogy lesz itt róla topik!
2021. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
39%

Az "incelek ide!" tábla az legfeljebb ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Viszont ennek a kérdésnek jelensége bármilyen jóérzésű embert irritál, nem csak az inceleket

2021. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy ez nem csak egy megjátszott dolog. Szóval direkt csináltak "hírt" ebből, 5 perc hírnévért bármit.

Nem hinném, hogy ez lenne az általános eljárás egyébként. Főleg azért furcsa mert elvileg nem beszélgettek a sráccal aki kirakta a videót. Szóval ha komoly beszélgetés után, mondjuk 1 hét levelezés után lenne ez a "randi", akkor valóban furcsának számítana és kissé megalázónak, de így csak egy hecc szerintem.

2021. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit enged meg magának és mit nem? Egyik pasi helyében sem maradtam volna ott "küzdeni a kegyeiért". Ahogyan fordított esetben nőként és is azonnal sarkon fordulnék, ha ilyen helyzetbe kerülnék. Vagy nem, lehet hajtana a versenyszellem és reménykednék hogy én nyerek, csak hogy utána azt mondhassam a pasinak, hogy húzza le magát a wc-n és akkor mennék el.
2021. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!