Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek kizárólag a (nő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek kizárólag a (nő) saját életpályájában kiemelkedő férfi vonzó?

Figyelt kérdés
A hírességeknél például egy énekesnő férje általában vagy zenész, vagy producer. Véletlenül sem sztársebész mondjuk. Pedig elismertségben lehetnek ugyanott. Vagy ha a nőt pl. a gazdálkodás foglalkoztatja, akárcsak hobbiként, akkor a kiszemeltnek köze lesz a földekhez vagy szőlőhöz, esetleg állatokhoz stb. Nem lesz mondjuk ügyvéd. Hasonlóan sok diáklány a tanárba szerelmes, mert abban a közegben, a tanulmányokban ő a kiemelkedő férfi szereplő úgymond. Azt értem, hogy mindenki a saját köreiben keresgél, nade mi van azokkal az emberekkel akik mondjuk metrósineket fektetnek le hivatásként. Rájuk milyen nő tud úgy felnézni, hogy vonzódjon? Egyáltalán hogyan találkozhatnak össze a párjukkal? Nektek mi a véleményetek ebben a kérdéskörben?

2019. szept. 3. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden területen tehetségtelen nők,akik csak el akarják magukat tartani és minimum 30-40 kg-ot felpakolni magukra.
2019. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A metrósín fektetők a sarki menzán kapják meg azt a bizonyos "figyelmet".
2019. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az énekesnő férje nem azért zenész, mert csak ők a számára a vonzóak, a metrósínfektetők nem, hanem azért, mert a munkája során több tucat vagy akár több száz zenésszel találkozik, metrósínfektetőből meg valószínűleg eggyel sem.


Az emberek többsége a saját ismerősi köréből választ párt, ebbe beletartoznak a munkaköri ismerősök is.


Amelyik férfi olyan munkakörben dolgozik, ahol nincsenek nők, ők nyilván máshol ismerkednek: rokonokon, barátokon keresztül, interneten, buliban, egyéb társas rendezvényeken...

2019. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval ha én szeretem a csillagokat, akkor szerinted heti kétszer felvonatozok pestre a magyar csillagászati egyesület székhelyére, és addig téblábolok az épület előtt, amíg belém nem szeret egy ott dolgozó?

Vagy ha nem élek borvidéken, akkor addig járok borfesztiválokra, amíg valami ifjú gazda fel nem figyel rám?


És mi a helyzet pl a szakmunkásokkal; pl kinek az érdeklődési köre a hentesség, vagy villanyszerelés? Mert ezeknek a férfiaknak is van párjuk...


Érdekes feltevés, de nem hiszem, hogy így lenne.

2019. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: Ezt értem, csak... hogy is fogalmazzam.... Szóval ha van egy nő, körülvéve "azonosabb" pályájú emberekkel, például adott egy közgazdász csaj, körbevéve minden nap a munkája során közgazdász szakember manuszokkal, akkor valószínű hiába próbál írni majd neki a középiskolai földrajztanár 100km messziről a neten, le sem fogja sz_rni, hamarabb belezúg egy kollégába. Ilyesmire gondolok.
2019. szept. 3. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
4: Nem. Mert ott az adott dolgozó a többi dolgozóba lesz szerelmes, nem beléd, mert te ott csak vendég vagy. De ha mondjuk neves szaktekintélyként jössz előadást tartani havi rendszerességgel, na akkor igen, elképzelhető, hogy máris felfigyelnek rád.
2019. szept. 3. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Abszolút nem, sőt. Én mindig azt kerestem aki valami tök mást csinál, olyasmit amiről nem sokat tudok vagy különleges. Én pl közgazdász vagyok de életemben nem volt még csak randim sem olyan emberrel aki hasonló irányultságú lett volna. Bár csak olyannal vagyok hajlandó együtt lenni akit minden érdekel, nem úgy van vele, hogy ő most pék és akkor minden más szar és unalmas. Én ugyan úgy érdeklődtem minden párom hivatása után (mezőgazdaság, asztalos, tanár, műszaki dolgok, informatika) mint ők az enyém iránt.

Tényleg csak azért választanak párt a saját érdeklődési körükből az emberek mert ott ismerkednek, ott találkoznak másokkal. Nyilván ha te vonatkerékpumpálóként dolgozol akkor nehezen találkozol olyanokkal akik vasút közelébe se mennek. De az ember annyival több mint a munkája. Csak az alapján ismerkedni, hogy milyen munkakörben dolgozik vagy mit tanult egyszerűen csak korlátoltság. Maximum azok ismerkednek így akikkel az ég világon semmiről nem lehet beszélgetni és semmilyen tudásuk nincs a végzettségükön kívül, így csak olyan emberrel jönnek ki akit szintén ez érdekel.

2019. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!