Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha lány létemre azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lány létemre azt mondom a kiszemelt fiú ismerősömnek, hogy nem közömbös számomra?

Figyelt kérdés
Nagyon gyerekes dolog? Vagy túlzottan nyomulós? Szinte minden nap beszélünk és szeretném 100%-ban megerősíteni, hogy nagyon tetszik és szívesen adnék neki esélyt...

2021. ápr. 21. 07:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

17: Az illető már többször tett gesztusokat, viszont én az elején ezeket nem vettem komolyan, mert nem tudtam, hogy csak szórakozik és játszadozik (mint

manapság elég sokan...:( ), avagy sem. Viszont most már úgy gondolom, hogy nem kedvtelésből mondta azokat dolgokat, hanem mert tényleg komolyan is gondolja!

20: köszönöm a kedves válaszodat, igazán jó neked, hogy 2 mondatból egy ilyen értelmes választ tudtál nekem adni. Örülök, hogy ennyi információ hallatán ilyen konkrét véleményed van két idegen embernek a viszonyáról.

2021. ápr. 21. 21:17
 22/30 anonim ***** válasza:
Tegyél hasonló gesztusokat, ha pozitiv a reakciója, akkor simán. De ha nem akkor felejtős a dolog. Sok sikert
2021. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy pasi nem titkolja, ha tetszel neki. Ha viszonzod a gesztusokat, tuti jo neven veszi.


Nalunk nincs ilyen jajj talalja ki a csaj mit akarok, jaj en csak udvarias vagyok vele, jaj en nem is ugy gondoltam o ertette felre stb.

2021. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

életem szerelme is így indított


...persze nem nekem mondta, hanem egy másik srácnak

2021. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ő 28, én 22:)
2021. ápr. 22. 16:48
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves 10 es.Ha valakinek a kapcsolat a célja nem pedig csak bedugaszolni valakit vagy valami laza kis kapcsi akkor hótmindegy ez a "vadászösztön" dolog.Sokkalinkább fontos a másik megismerése mint az ilyen vadászösztön hülyeségek.Persze flörtölni még lehet de a kettő nem feltetlen ugyan az.
2021. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Magyarul akit a másik megismerése hajt és komolyan gondolja akkor nem a gyerekes "vadászösztönével" törődik.
2021. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Érdekes történet ez...először a srác próbált közelebb kerülni Hozzád,de Te kételkedtél a szándékában. Most Te akarsz Vele összejönni...legalábbis majd,vmikor,akár...szerintem itt nem az a kérdéses,hogy az "első" lépést megteheted-e. Itt az a kérdés,hogy a srác a korábbi sikertelen próbálkozása után akarna-e többet?
2021. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29: Szinte teljesen így történt. Bánom már, hogy nem kapcsoltam egyből... igazából én már összejönnék simán vele, de lehet sikerült megbántanom, hogy nem annyira törődtem azzal, amiket mondott. Nem akartam egyből “rátelepedni”, vagy félreérteni a dolgot. Meglátjuk mi lesz így. :)

Köszönöm szépen a sok hasznos választ!!💗

2021. ápr. 26. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!