Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők!Őszintén, van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Őszintén, van itt olyan, aki azért nem jött össze egy számára vonzó pasival, mert nem olyan foglalkozást űzött, ami manapság trendi, amiben sok a pénz? Most nem a kukásra vagy a közmunkásra gondolok...

Figyelt kérdés
Én magam kormánytisztviselő vagyok, 5 év egyetem után is 35 évesen is alig éri el a bérem a medián nettó átlagbért. És rengeteg ilyen ismerősöm van, aki hasonló ismérvű diplomával (rendőrtiszt, ápoló, tanár, történész, államnak dolgozó pszichológus, múzeológus, andragógus, környezetmérnök, stb) 30 felett is bőven egyedül van. ÉS 1 millió százalékig biztos vagyok, hogy amiatt kaptam a kosarat, mert nem keresek jól, mert addig igenis minden nő érdeklődött irántam, amíg ezt el nem mondtam. Az meg nem igaz, hogy amit itt minden nő erre mond, hogy hát de nekem minden átlagkeresetű ismerősöm kapcsolatban van...Mert kicsi az olyan ismerősi köre, aki ilyen. Nekem, akinek szinte csak ilyen ismerősei vannak, pontosan tudom, hogy mi a helyzet és minden 2. egyedül van bőven 3 felett is. Vagy ha nincs egyedül, akkor átlag alatti elhízott, vagy ronda nővel van. Nekem sem az instás nőkre van igényem, de ha már sportos vagyok, akkor egy átlag nő igazán jöhetne már... Szóval azt látom, hogy majd minden női ismerősöm IT-sekkel, vállakozókkal, közgázosokkal, gépész-villamosmérnökökkel, stb felkapott divatszakmát végőkkel van együtt, akik borzalmasan jól keresnek. És ezek sem tip top szőke bombanők, hanem szimpla átlagnők. Tehát van egy érzésem, hogy felcsillan a nők szeme, ha valami divatszakmát hall a pasi szájából és lekonyul a szája, ha pl állami alkalmazott hívja randira (vagy ott derül ki). Vagy egyszerűen az a bizonyos 6. érzék. Fene tudja. Mondom ezt úgy, hogy soha sem akartam gyereket, és főleg ilyen nőket kerestem. Tehát arra sem lehet fogni, hogy ennyi pénzből nem lehet gyereket nevelni...
2021. ápr. 24. 08:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, én meg azt látom hogy az összes ilyen végzettségű ismerősöm házas vagy kapcsolatban van. Némelyik nem is akármilyen szépségű nővel. Akkor ezt most hogy? Lehet hogy a saját, egyéni tapasztalataink nem a valóság, hanem csak annak egy kis szelete? Lehet hogy a látásmódunk eltorzult és azt látjuk amire ki vagyunk élezve? Hm?
2021. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Gondolj abba is bele, hogy miért nem akarnak általában gyereket, aztán abba, hogy az az életmód is felemészt annyi pénzt, ha nem többet.


Te miért nem akarsz gyereket?

2021. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Fogadd el hogy neked ez jutott! Vagy az alacsony kövér nők, vagy 10

Év múlva is ide fogsz írogatni!

2021. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
aha, es ezt megis hogyan kell elkepzelni? konkretan rakerdeztek a fizetesedre, te meg forintra pontosan elmondtad, aztan masnap nem irtak vissza? vagy megis hogy? soha EGYETLEN ferfinal sem kerult szoba ez igy 30 evem alatt randizgatos idoszakban, hogy mennyi a fizuja. nem valami eletszeru ez az egesz helyzet, amit vazolsz.
2021. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
1. Az más, ha neked van 6-8 ilyen ismerősöd és mind házas. De én, aki ilyen közegben végzett, ilyen ismerőseim-barátaim vannak, nekem pl 100 fős mintából láthatom, hogy pl minden 2. nak van csak párja, az is olyan, hogy .... Most ha én vagyok férfiből pl 10/6.5 es objektíve nézve a külsőre hajazva (ha anyagi részt is nézzük, akkor lehúzna a nulla felé a dolog persze), akkor ne kelljen már 10/4-es kövér nőkkel lennem. Hanem nekem is a 10/6 os, normál átlag nő jön be, ez van. Vagy akkor inkább egyedül maradok (egyre esélyesebb).
2021. ápr. 24. 08:21
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es, a nők asszociálnak ha elmondod, hogy mit dolgozol, hol. Persze ez államnál érvényes, mert ott valamilyen szinten nyílt titok a dolog, fix bértábla van legtöbb esetben. Ha multi, vagy vállalkozás akkor árnyaltabb a dolog. De én nem multinál dolgozok, se nem vállakozóként.
2021. ápr. 24. 08:23
 7/20 A kérdező kommentje:

hogy az az életmód is felemészt annyi pénzt, ha nem többet.


Fizesse a sajátjából!

2021. ápr. 24. 08:25
 8/20 A kérdező kommentje:
Az a rohadt nagy gond, hogy én hiába állok a főnököm elé, hogy bocs, de 100 nettóval több kellene, mert a nők emberszámba nem vesznek, kiröhög. Mert fix bértábla van. Multihoz meg nem vesznek fel, mert alapszintén beszélek angolul, máshová meg szakirányú diploma kell és nem biztos hogy 35 évesen lakáshitellel bírnám a sok 100 ezres tandíjat. Nem vesznek csak úgy fel a bankba, hogy na itt a fél millió anélkül is, hogy nincs közgáz diplomád. Ők meg nem fizetik szívesen a diplomád költségeit, hogy 5 évig odajárj munka mellett.
2021. ápr. 24. 08:28
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen közegben dolgozom, és szinte az összes ismerősöm ez a kör. Úgyhogy azonos körből merítünk. De aki tizes skálán mér dolgokat az eleve mehet a levesbe, mert egy idióta, bocs. Ismerek gyönyörű csajt aki konkrétan olyan szép hogy már kislány korában is könyörgött a fotós, hogy a képét kitehesse a kirakatba reklámnak. A párja kezdő gimnáziumi tanár. De az összes tanár kollégám nős vagy el van jegyezve, ahogyan mindenki más az ismeretségi körömben, ahol kevés a mérnök meg IT head. Egyetlen mérnök ismerősöm van, nagyon jóképű, egy dundi, érettségivel rendelkező felesége van, imádják egymást. Tudom, hogy szerinted nem a szinted felett keresel, de vagy így van, vagy már messziről látszik, hogy valami nem stimmel veled. Ugyanis mindenkinek van nője, a gyárimunkásoknak is, bár ők valóban a szintjükön válogatnak, ti meg csak azt hiszitek...
2021. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
hat akkor meg kell tanulni angolul (otthonrol, ingyen is siman megoldhato), elmenni egy multiba es megkeresni netto 300-350-et. kerdes megoldva.
2021. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!