Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú kapcsolat után ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után ismerkedési nehézségek?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik egy nagyon hosszú, esetleg legelső szerelmükkel való kapcsolatból léptek ki(akivel fiatalon jöttek össze) és kezdtek el aztán ismerkedni. Nektek nem volt furcsa az egész ismerkedés? Hisz régen is volt már, hogy az előző pároddal ismerkedtél, meg anno jó pár évvel ezelőtt még másabbak voltatok, más emberek.

Én nemrég léptem ki az első, nagyon hosszú párkapcsolatomból és nagyon bizarrnak és furának érzem az ismerkedést. Félek tőle...rá kellett jönnöm, hogy ezt is tanulni kell, belejönni, stb. Egyáltalán nincs benne gyakorlatom, mivel nagyon fiatalon, tiniként volt utoljára, hogy ismerkedtem(előző párommal). Más is van így? Hogy inkább nehézkesnek tekinti, mint izgalmasnak? Persze izgalmas is, de engem irritál, hogy hosszú évekbe telik mire igazán kiismerem a másikat, annyira, mint az előző páromat. Illetve mi van ha jó pár év múlva ez is befuccsol...teljesen bizonytalannak látom az egészet. Ezt mások is így érzik? Mik a tapasztalatok?



2021. ápr. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú kapcsolat után ismerkedési nehézséget tud okozni az, hogy kicsit kezdesz belefáradni, egy kis magányra vágysz.
2021. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így álsz hozzá a legelején akkor az nem jó,próbáld élvezni azt hogy senki sem határoz meg és azt teszel amit akarsz,ezzel szerintem magabiztosabb leszel.
2021. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehézkes lesz. Volt ugye évekig egy megszokott, bejáratott. Most pedig újra meg kell mérettetni magadat.
2021. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, első kapcsolatom ért véget, 7 évig tartott. Egyelőre nem élvezem az ismerkedést, nyűg az egész. Talán később majd változik, egyelőre abbahagytam.
2021. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!