Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj sok lánynál ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj sok lánynál ha egy fiú 24 évesen komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Hosszútávú kapcsolatot akarnék, ezért ismerkedésnél nem sietem el a dolgokat. Nem úgy látom mintha ez pozitív dolog lenne a lányoknál.

Volt egy lány 20 éves aki azt mondta hogy majd 30 körül sikerem lehet. Nem is teljesen értem ezt. Arra gondolt hogy addig várjak és majd összejön velem.


Az lenne a jó ha ilyen komolytalan lennék, és hülyíteném a csajokat?


2021. ápr. 25. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Attól is függ hol keresed, sokan 20 évesen nem akarnak komoly kapcsolatot, buliznak, gyerek még gondolatban sincs. Más 20 éves viszont már szeretne komoly kapcsolatot és 20as éveiben gyereket.

Nem egyszerű a kapcsolatkeresés, de idővel meglesz akit keresel :)

2021. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Akarnak komolyat, csak nem veled.

Ez kb lekoptatás volt.

2021. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Sok lánynál baj, mert nem illik a saját terveikhez, érzelmi állapotukhoz, szerintem meg ez a normális és a női ismerőseim is ilyenek.
2021. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én kb 16 éves koromtól hosszútávban gondolkodtam, 30 felettiként soha nem volt senkim. Nem erre van igény sajnos manapság.
2021. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg nem nézel ki elég jól, ezért mondta az illető, hogy majd talán 30 felett beéri valaki veled. Javíts a külsődön és mindjárt fogsz olyan lányt találni, aki komolyat akar. (Az más kérdés, hogy mennyire lesz rá alkalmas.)

Egyébként a legtöbb lány komoly kapcsolatot akar, csak elég nagy részük ezt komolytalan pasival szeretné.

2021. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

De, sok fiatal lány szeretne komoly kapcsolatot. De ez önmagában kevés, ha csak ezt tudod nyújtani. Az kell, hogy olyan legyél, hogy VELED akarjanak kapcsolatot. De kezdetnek az jó, hogy komolyban gondolkozol, hidd el, hacsak nem támadod le őket azzal első randin, hogy 5 éven belül 3 gyereket akarsz tőlük, akkor nem ez a gond.

Amúgy meg lehet komoly kapcsolatot kialakítani úgy is, hogy közben a fiatalkort se kell eldobni. Pl lehet együtt bulizni, programokat szervezni, a komoly kapcsolat nem azt jelenti, hogy úgy éltek, mint a nyugdíjasok. Bőven van így is izgalom az életben, elköteleződés mellett is, nem attól lesz szép a fiatalság, hogy mindenkivel kavar az ember. Csak sajnos sokaknak ezt jelenti.

2021. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

5. "Egyébként a legtöbb lány komoly kapcsolatot akar, csak elég nagy részük ezt komolytalan pasival szeretné."


Ezt így még nem hallottam, de tökéletes a megfogalmazás.

2021. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
#7: Köszi! Természetesen a szokásos női gang azért megszórt minusszal.
2021. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!