Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen normális társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen normális társkereső (nem sexkereső) oldalt tudtok ajánlani, ahol esetleg tudnék találni olyan fiatal hölgyeket, akiket beszippantott JKR HP világa?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, és nem volt még kapcsolatom. 2 társkeresőn is fennvagyok, de maximum 1 hétnyi ismerkedés után eltűntek a hölgyek. Nem tartom magam csúnyának, olyan átlagos vagyok. Munkahelyi szempontból is nagyon jól állok. Valamint kezdő, de aktív író is vagyok.

2021. ápr. 25. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
nem mondod komolyan, hogy a harry potterbol kiindulva akarsz becsajozni 22 evesen..
2021. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem erre így nincs társkereső. Ha épp beléd botlik valahol egy lány, akinek ez bejön, akkor abból lehet valami.

Egyébként azt hiszem van egy elég komoly magyar HP face csoport. Talán próbálkozz ott beszélgetni, hátha valakivel alakul több is.


#1: Nem mondod komolyan, hogy normális és hasznos válasz helyett csak arra futotta, hogy írtál egy beszólást?

(Vicces amúgy, hogy mindenki lazán leírja az oldalon, hogy mindenkinek joga van mindenféle elváráshoz, aztán utána meg megy a fikázás. Lehet, hogy gázabbnak gondolod a kérdezőt magadnál, de tévedsz.)

2021. ápr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 1. Nagyon szépen köszönöm a beszólást. Igen, képzeld el HP fan vagyok. Szerintem egy kapcsolat egyik közös témája lehetne ez is. Úgy vélem, hogy ennek ugyanannyi, ha nem több értelme van, mint egy videójáték alapján való ismerkedésnek.


# 2. Köszönöm a segítséget. Hogyha a Harry Potter Hungary csoportra gondoltál, akkor ott aktívan részt veszek. Próbálkozok ott is, de eddig kevés sikerrel.

2021. ápr. 26. 07:30
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
A Hewlett-Packard az szerintem is ütős cucc.
2021. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4. A Hewlett Packardnak mi köze van Rowlinghoz?🤔
2021. ápr. 26. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkabb valami harry potter fan oldalt keress. Ott vannak csajok is biztos
2021. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!