Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Programozók! Nektek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programozók! Nektek szép barátnőtök van? Lehet annyit keresni programozóként, hogy csúnya férfiként szép barátnőm legyen? Egyáltalán a fizetéssel lehet ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontból okos, de érzelmileg visszamaradott, csúnya srác vagyok.

2021. ápr. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
27%
Na jó, ékes bizonyítéka vagy ennek a beteg világnak! Mi is az a pénz? Egy eszköz, amivel a többség az önző, ostoba világát ki tudja élni. Na de kin keresztül? Egy olyan emberen, aki sem külsőleg, sem belsőleg nem tetszik neki. Ez ugyanolyan szánalmas, mint maga az élete. Egy autó? Utazás? Ruhák? Ennyi? Húúúha... A másik meg az, hogy a csinos, szép nők mindekinek tetszenek..
2021. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

“A párom bátyja ő programozó. És egy iszonyat kocka ember. Ha nem dolgozik a gépen akkor játszik.”


Én is ezt teszem, bár szeretnék rajta változtatni...

Én még szinte gyerek vagyok, még nincs meg a diplomám, de a kortársaimhoz így is le vagyok maradva.


Belsőre és külsőre is.


Még nem hogy barátnőm nem volt, de még csak lány barátom sem.

Pár szót szóltam eddig összesen ellenkező neműhöz egész életemben...


21 éves vagyok és 16 évesnek nézek ki...


“Boltba se megy ki. Házhoz rendel a Tescobol. 1 héten 2xer ha látom az udvarra kijönni.”


Ez dettó igaz rám is.


“ És te kb hogy nézel ki, mutass egy képet megint légyszíves. “


Nem tudok magamhoz hasonló képez mutatni, de vékony vagyok és alacsony... 172 cm és 55 kg.


Akarok majd járni kondi terembe, ha majd lehet...


Sokak szerint arcra átlagos vagyok, de szerintem inkább csúnya és kicsit sem férfias.

Alig van állam, rövid is az állam, meg az állkapcsom is keskeny...


A szemeim nagyon nagyok, illetve az orrom sem mondható kicsinek és még vastag is.


Érzelmileg elég nyomorult vagyok...

2021. ápr. 27. 13:01
 13/43 anonim ***** válasza:
63%
Csunya baratnod sem lesz, ha ferfikent kuka vagy.
2021. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
40%

13-mas

Hogyan mondhatol ilyet?:/

Istenem,mint hogy mindenki tökéletes..

Kérdező!

Keress magadnak valami csaj,aki megbecsül!

2021. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
71%
Csinálj magadnak egy avatart, élj az online világban. A való életben esélyed sincs, a realitás érzéked erősen torzult. Vegyél egy sex doll élethű szexbabát, ott előre megadhatod a paramétereit, sőt, nagyon szépek! Tökéletes megoldás számodra. Gyúrással ne fáraszd magad, te nem arra vagy kondicionálva. A társas élet sem a pénzről és a külsőről szól, a szociális képességeid is elég rosszak. Téged beszipantott az az elmebeteg online világ, ahol elvileg bármi és bárki lehetsz, ahol elméletileg bármit és bárkit megszerezhetsz mennyiségi korlátok nélkül. Oké, de ez nem a valóság, ne keverd össze a dolgokat!
2021. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem nagyon van bennem mit szeretni...

Nincs nagyon személyiségem sem, csak érdekel pár dolog, de azok körül forog az életem és ennyi.


Ezért gondoltam, hogy talán egy felszínes kapcsolat lenne nekem való és hátha tudok azáltal is fejlődni...


De például azt sem tudom, hogy én mi alapján “szeretnék” egy másik embert.

Anyámat szeretem mert életet adott nekem és nem hagyott éhen halni...

De ennél részletesebben nem igazán tudnék érvelni mellette, hogy mi benne a jó.

2021. ápr. 27. 13:12
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

16

Ugyan már,ha külsöd nézzed akkor nem tudsz találni párt!

Egy kapcsolatban az a fontost,hogy mit adsz a másiknak!

2021. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%

Programozó vagyok, szeva. Ami az emberek fejében először felugrik az a tipikus "kocka" ember, nem lát fényt meg csak játszik meg stb. Ez sokunkra igaz ez tény, de nem kell programozónak lenni ahhoz, hogy valaki élettelen legyen. Illetve nem minden programozó ilyen. Tény, hogy mondjuk én is az időm nagy részét a gép előtt töltöm hisz ez a munkám, illetve a hobbijaim nagy részét is itt végzem, hisz eleve itt vagyok a nap nagy részében. Ettől eltekintve minden reggel eljárok futni, volt már nem egy barátnőm is stb, szóval ennyit a hülye sztereotípiákról.

Tudjuk le gyorsan a pénz kérdést. Ha csak otthon programozol magadnak akkor nem lesz szinte semmi pénzd belőle. Ha elhelyezkedsz egy jó kis vállalatnál, alsóhangon 300 a kezdő, onnan pedig pár év alatt simán mehetsz feljebb.

Jöjjenek a nők. Igen lehet egy informatikusnak barátnője, igen elég gyakori dolog és igen, általában nagyon jól megvannak az informatikusok a párjukkal mert nem járnak el orrba szájba csalni mint a férfiak nagy többsége. Alacsony srác vagyok, nem járok drága ruhákban meg semmi, mégis gyakran utasítok el lányokat/nőket. Egy normális nőt nem fog érdekelni a pénzed, személyiségre mennek.

Na most, hogy letisztáztam benned mindent, sok szerencsét

2021. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
63%

Egyedül élek. Annyira nem érdekli a nőket a pénz. Másrászt honnan tudnák mennyit keresek? Suzukival járok. Van házam, de bérelt lakásban élek.

A választ az élettől megkaphatod: Tinderre kiírod hogy programozó vagy. Havi 2 milliót keresel. Meglátod lesz-e jelentkező.

2021. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
66%
‘erzelmileg visszamradaott’ - ezt latjuk abbol is, hogy feltetted ezt a kerdest. ha melle meg csunya is vagy, telejesen mindegy, mennyit keresel, nemhogy szep, de meg atlagos no se fog veled szobaallni. keresgelj a magad szintjen: a csunya, erzelmileg visszamaradott nok kozott.
2021. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!