Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Programozók! Nektek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programozók! Nektek szép barátnőtök van? Lehet annyit keresni programozóként, hogy csúnya férfiként szép barátnőm legyen? Egyáltalán a fizetéssel lehet ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontból okos, de érzelmileg visszamaradott, csúnya srác vagyok.

2021. ápr. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Oké akkor mondom másképp.

Gyerek koromba mindig ferrarit akartam...vagy minimum egy lambo-t.

Egy kis kastélyt meg egy top modelt :D


Aztán szépen rájössz ,hogy ezek marhára nem kellenek,sőt csak a gond van velük épp ezért ingyen se kellene egyik sem.

Ha nem értenéd akkor elmagyarázom..ezek a dolgok nem az átlag halandó embereknek vannak..és nem is a "normális napi használatra".

Ha ingyen kapsz egy luxus autót..még a kötelező szervizre vagy olajcserére se lenne pénzed..talán esetleg az éves fizudból az egyik indexet lemossák.


A top model lány elmenne veled randira->De hova vinnéd?ugye őt már nem tudod elvinni a számodra drága étterembe mert az kb aluljárós késdobáló a szemébe.Annyira "eltérő "a világotok ,hogy nem igen tudna működni,hosszútávon.


Amiket meg Te linkeltél csak szánalmas insta celebek.Akik még az igazi színésznő,modellek stb szintjét sem érik el csak elvárásokban.Arra pláne nem vagyok kíváncsi.

2021. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom programozó. Pár évig házas is volt, szerintem elég szép felesége volt.

Aztán most meg évek óta egyedül van. Pedig szerintem nem csúnya külsőre és nem kocka. Tök sok hobbija van, sportos is. Sok mindenen múlik. De ha csak a fizetéssel akarod befolyásolni, hogy "jó nőd" legyen, akkor soha a büdös életben nem leszel boldog az életben.

2021. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
42%
Ha politikus vagy, és keresel 4-5 milliót, akkor van esélyed szép, pénzéhes nőkre. Vagy elég focistának lenni egy jobb nb1 es csapatnál.
2021. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy prosti, aki így nézett ki a putri negyedben. Gyönyörű roma lány. Én is beleszerettem. De gyakran járok roma telepeken, smink nélkül ilyen nők mászkálnak, sok félvér is. Szerintem olyan sok pénz nem kell hozzá.
2021. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
32%
0% -ot kaptam... Tudom, a valóság fáj. Nekem is fájt.
2021. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
31%
Ne csüggedj barátom, aki igazat mond, az 0%-ot kap ;))
2021. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
36%
utolsó 3 ahogy látom masszívan nulla százalékot kapott. Gondolom férfiak vagytok :D és gondolom a szavazók 95%-a nő volt. :D
2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
48%
Kiírom, hogy indokolatlanul le vagyok pontozva, erre lepontozzák azt is.
2021. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
100%

Én is programozó vagyok, bár én nem kocka vagyok, hanem inkább gömb. 😁

Viszont lány.

És a kinézetem nem 10/10-es hanem 10*10-es, azaz 100-as.

Azt már a fantáziátokra bízom, hogy 100-ast a súlyomra értitek-e vagy az agyi képességemre...

2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
54%
Szép, csinos barátnőd lehet, ilyen plasztikbabád (ha csak nem vagy milliárdos) nem.
2021. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!