Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Programozók! Nektek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programozók! Nektek szép barátnőtök van? Lehet annyit keresni programozóként, hogy csúnya férfiként szép barátnőm legyen? Egyáltalán a fizetéssel lehet ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontból okos, de érzelmileg visszamaradott, csúnya srác vagyok.

2021. ápr. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnőt akarsz akkor nem programozni tanulj meg hanem ismerkedni.

De aki erre az alap dologra se jön rá ...az programozni is nehezen fog.

Programozó vagyok.Több barátnőm is volt mielött programozó lettem.Ha beszélgetek nőkkel valahogy nem látom rajtuk ,azt amit mondjuk férfiakon h juj de izgi és mit csinálsz,nem akarod megírni nekem a crysis 4et? :D

Meg egyéb hülyeségek.

Ugyan ez a motornál...Vagy ha építesz magadnak vagy tuningolsz magadnak valami menő kocsit...99%ban hozzád hasonló férfiak fognak oda menni h apám de jó hangja van...nyisd már fel a motorháztetőt..stb.

A nőket nem ez érdekli.Ha meg ribiket akarsz felszedni annak sokkal egyszerübb mondja h puccba vágod magad azt elmész majd valami szórakozó helyre.

2021. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem akarok kötsög lenni, de jó magasra tetted a lécet ezzel a nővel, amit mutattál, az életben nem fogsz ilyet összeszedni.
2021. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de ilyen nő esélytelen. Önkritika, reális világnézet 0. Amúgy is, ha átlagos vagy inkább csúnya vagy, akkor reálisan átlagos lány illene hozzád. Nem is értem, mikor valaki csak ábrándozik és nem látja a valóságot. Főleg ha még a szociális készségeid is gyatrák.. előbb azt kéne fejleszteni mondjuk..
2021. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%
Pénz nem érdekel senkit. 10 éve viszont ez még nem így volt, így ha olyan országba mész, ami 10 évvel le van maradva, ott még lehet esélyed (Pl.: Kenya, Fülöp szigetek)
2021. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell ahhoz programozónak lenni, lehet gázszerelőként is csinos többdiplomás, nyelveket beszélő nőd...
2021. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
26%
A nőket az olyan szintű pénz nem hozza lázba, amit fizetésként utalnak, adózol belőle. Totál mind1, bolti arufeltöltő vagy programozó vagy. Egyikből még tudsz élni és lassan összehozni valamit, a másikból napról napra élsz. De egyébként, nem ezzel fogod a nőket lenyűgözni. Havi 5-10 millió stabilan, ha annyid van, akkor azzal tudsz nőt szerezni, totál mindegy hogyan nézel ki.
2021. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
11%

26: Én inkább azt látom, hogy egy társadalom minnél előrébb van az online fejlődésben, annál több pénz kell, hogy lázba lehessen hozni egy nőt.


20 éve még elég volt egy jobb fizetés.

10 éve már 30 milliós luxusautó kellett, de még meg lehetett csinálni.

Ma a havi 5 -6 milliónál kezdődik a dolog.


Los angelesben a holnapot. Ott már az 5 millió is nevetséges, ha valaki ezzel akar nyomulni. A private jet alapnak számít.

Nairobiban viszont még mindig 2003 -at írnak, tehát a programozói fizetés egy jó hívószó a nőknek. Persze ide már ne hozd át őket, mert pár év alatt emelkedik az igényük az itteni szintre.

2021. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Miért mondja valaki, hogy esélytelen?

Nem is ismersz, vagyis akkor szerinted nem a belső számít hanem a külső (?)...

2021. ápr. 27. 15:11
 29/43 A kérdező kommentje:

Amúgy a többieknek meg:


Nektek milyen a személyiségetek?

Tényleg ehhez passzoló párt kerestek magatoknak, vagy elég ha olyan triviális kérdésekben egyezik a véleményetek mint, hogy melyik a legjobb film, sorozat, stb?

2021. ápr. 27. 15:13
 30/43 anonim ***** válasza:
87%

Mert kb. annyi esélyed van rá, mint telitalálattal nyerni az 5-ös lottón. Egyébként kérdezhetném én is: Neked miért kell, hogy szép csajod legyen? Hisz nem is ismered őket. Akkor neked sem kéne számítson... Ja, hogy az már gáz lenne, hogy rondát válassz? Hát, igen. A nők is így éreznek, hogy mindenki szeretne számára vonzó emberrel összejönni.

Zárószóul: A külső megfog, a belső megtart. Fontos a hasonló világnézet, közös célok, érdekek, különben külön fogtok menni idővel. (Kár, hogy te felszínes és buta vagy, így még kompenzáció sincs.)

2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!