Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Programozók! Nektek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programozók! Nektek szép barátnőtök van? Lehet annyit keresni programozóként, hogy csúnya férfiként szép barátnőm legyen? Egyáltalán a fizetéssel lehet ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontból okos, de érzelmileg visszamaradott, csúnya srác vagyok.

2021. ápr. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

#40. Te milyen plasztik babáról beszélsz amúgy???


A linkelt nő közel zseni, megáll a saját lábán főleg, úgyhogy ilyen hozzáállással mint az enyém úgysem járna velem.

Éppen ezért csak a külseje miatt hoztam példának...


De nem plasztik baba.

2021. máj. 2. 12:39
 42/43 anonim ***** válasza:
72%
Jajj de naív vagy😂 2 kiló smink, napi 2-3 óra edzés (persze ez becsülendő), műmell, fogfehérítés, és ez csak az ami egyértelműen látszik. Meg persze photoshop. A linkelt lány nyilván eltartja magát, de az ilyen kinézetű hölgyeket általában nem kevés pénz fenntartani.
2021. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem regisztrálj társkeresőre, dobj össze egy elfogadható adatlapot, és írj előnytelen külsejű (ronda) lányoknak, akik tudtak valami normálisat is írni magukról, és nincsenek elszállva az igényeik. Add magad, légy őszinte, persze nem kell azzal kezdeni, amit írtál.

Egyébként ha szép lánnyal sétálnál, biztos hogy páran le akarnának pattintani róla, és talán le is lépne gyorsan. Nem hiányzik ez neked.

2021. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!