Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél régebb óta gyakorizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél régebb óta gyakorizom, annál jobban megundorodom a nőktől. Más férfi is érzett már hasonlóan?

Figyelt kérdés

Kezdetben egy aranyos, kedves srác voltam, de egyre inkább úgy érzem, minél régebb óta olvasom itt a nők válaszát meg látom a lepontozó bizottság működését, hogy lassan már értelmes választ nem is lehet írni, mert érzelemvezérelten, dühből meg dacból pontoznak az emberek, hogy ténylegesen nőgyűlölővé kezdek válni.


És ezen nem segítene, ha nem gyakoriznék többet, mert már tudom, hogyan gondolkodnak, hogyan vélekednek akkor, ha névtelenül és arctalanul formálhatnak véleményt.


És nem érdekel, hogy mennyien élnek elmondásuk szerint ilyen-olyan boldog kapcsolatban, egyrészt névtelen, arctalan ember az interneten azt mond, amit akar, másrészt mivel ő már párkapcsolatban él, neki én már amúgy se lehetnék a párja, tehát nekem csak a szingli nőket kell számításba vennem, a többi olyan, mintha nem is létezne.



2021. ápr. 27. 13:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%

Én simán el tudtam volna képzelni az életemet egy kisgyerekes anyukával.


Rossz ötlet, ott te mindig 3. leszel. Az ex gyereke mindig fontosabb lesz nálad, de a volt férj is ha fingik egyet, az érdekesebb lesz a gyerek miatt is, mint te magad. Te ott csak igás ló leszel, akiről a pénzt le lehet fejni. Plusz majd kapod az összehasonlítást, vhogy a volt férj ebben meg abban is jobb volt mint te. Max szánalomból szül neked is gyereket a nő.

2021. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
10-es, nekem ebben az a legparább, hogy lehet az is így gondolja, akiről élőben azt mondom, hogy normális.
2021. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Megint egy nőgyűlölő válasz. Ajánlanám figyelmedbe a pszichológust. Egyébként meg lenne normális, érdekes életed, találnál barátnőt te is, ahogy az emberek többsége.
2021. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
Én mondjuk jobban szeretem a nőktől az Istent. De nézz be a vallás kategóriába itt, ahol sokan alázzák az Istent. Sajnos ilyen emberek élnek a Földön. Én is becsömölök tőlük.
2021. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%

Ez azért van kérdező mert az alapokat sem tudod teljesíteni! És mivel nem kellesz ezért egy átlag nőnek sem, ezért kialakult benned a gyűlölet.


Ki tehet róla hogy ;


1, nem születtél gazdag családba ?

2, nem tanultál tovább érettségi után?

3, nem sportolsz rendszeresen

4, nem vagy egy átlag 180 cm magas

5, nincs átlag 17 cm es farkad

5 hogy nem vagy jóképű

7, nincs autód

8, lakásod vagy hàzad

9, nem keresel legalább 250 ezer minimálbért / de jobb lenne 1 milliós fizu

2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%
#14, jolvan akkor dugjal istennel..
2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ha most ennek hatására nem fogsz többet csajozni, az csak öröm a női társadalomnak :D


Köszönjük Gyakori

2021. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
36%

A gyakorin gyűlöltem meg a nőket én is, pedig azelôtt nem volt ilyen gondom, és amúgy nyilván nem minden nő ilyen mint itt, frusztrált csürhe akik itt vannak.

Amit itt előadnak az gusztustalan, felfordul az ember gyomra tőlük sokszor, sajnos viszont a vitákat szeretem, ezért mindig visszajövök ide. Tudat alatt pedig nyilván az ismerkedés lehetőségét is keresem/tem itt, de amúgy már abból is elegem van, volt szerencsém ahhoz is, inkább húzzák ki még pár fogamat.

Viszont beoltani néha ezt a csürhecsordát egész jó dolog, kárpótol a nőgyűlöletért amit ők okoztak.

2021. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

‘Viszont beoltani néha ezt a csürhecsordát egész jó dolog, kárpótol a nőgyűlöletért amit ők okoztak’


csak az a baj, hogy a hozzad hasonloknak altalaban soha nem sikerul ‘beoltani’ senkit. az nem oltas, hogy ‘hihii hulye nok, mind a penzre megy’, altalaban csak sajat magatokat rohogtetikek ki a nagy erolkodesben.


‘Tudat alatt pedig nyilván az ismerkedés lehetőségét is keresem/tem itt’


aha TUDAT ALATT, hogyne, meselj meg. nyilvan szanalmasan allo farokkal itt probaltal becsajozni, mert a valo eletben szoba se allnak veled a nok. aztan mikor rajottel, hogy itt sem, akkor lettel ilyen nagy ‘nogyulolo’ mert egyszerubb gyulolkodni, mint beismerni, hogy nemcsak kulsore, de belsore is taszito vagy a noknek.

azert gondolom kanosan rairsz minden nore a szexualitas temakorben, hatha jut neked is valami lepattano.

2021. ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%
Mind az lesz nő gyűlölő akinek egy harapás sem jut 😁😅😂😂😂😂 de érdekes 😂😂😂😂
2021. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!