Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél régebb óta gyakorizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél régebb óta gyakorizom, annál jobban megundorodom a nőktől. Más férfi is érzett már hasonlóan?

Figyelt kérdés

Kezdetben egy aranyos, kedves srác voltam, de egyre inkább úgy érzem, minél régebb óta olvasom itt a nők válaszát meg látom a lepontozó bizottság működését, hogy lassan már értelmes választ nem is lehet írni, mert érzelemvezérelten, dühből meg dacból pontoznak az emberek, hogy ténylegesen nőgyűlölővé kezdek válni.


És ezen nem segítene, ha nem gyakoriznék többet, mert már tudom, hogyan gondolkodnak, hogyan vélekednek akkor, ha névtelenül és arctalanul formálhatnak véleményt.


És nem érdekel, hogy mennyien élnek elmondásuk szerint ilyen-olyan boldog kapcsolatban, egyrészt névtelen, arctalan ember az interneten azt mond, amit akar, másrészt mivel ő már párkapcsolatban él, neki én már amúgy se lehetnék a párja, tehát nekem csak a szingli nőket kell számításba vennem, a többi olyan, mintha nem is létezne.



2021. ápr. 27. 13:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Ez így van

Mindenki azt mond amit akar

Hozzá tenném hogy női válaszadók között is van pár troll aki amúgy pasi

És hidd el a nők is hasonlóan kezdenek érezni a férfiakkal kapcsolatban

2021. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Írj egy példát, ez így csak rinya.
2021. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem tetsztik miért olvasod? Mazoista vagy?
2021. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
Ne ebből az oldalból indulj ki, itt a selejt nője van (tisztelet a kivételnek). Olyanok, akik rondák és a kutyának sem kellenek, olyanok akik elváltak gyerekkel és a kutyának sem kellenek, olyanok akik traveladdictek (tegnap olvastam ezt itt egy kérdésnél és szinte az összes nő utazásfüggő itt, kiderült), olyanok akik helyesen írni sem tudnak, olyanok akiknek nem fontos a külső (aztán ha írsz nekik, hirtelen kapcdolatban vannak és nem írnak vissza, vagy ha meglátnak egy képet rólad átlagos férfiként, akkor felszívódnak, bezzeg ha szépfiús képet küldesz akkor itt is érdeklődni fognak, próbáltam már ezt is), meg rengeteg troll pasi, aki nő bőrébe bújik és az agyagiakat szajkózza, hogy koszos nettó 300 ra, nem szülök neked gyereket.
2021. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%

Én simán el tudtam volna képzelni az életemet egy kisgyerekes anyukával.

Majd szembe jött ez a kérdés, pontosabban a rá adott női válaszok, és azóta mint a xart úgy kerülöm őket.


Ez volt az a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
igy jartal, akkor marad a maszti eleted vegeig. nekunk nem gond.
2021. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Abból kiindulva, hogy az GYIK-es nők fele egyébként pasi, a maradék nagyja meg megkeseredett, én nem vetítem ki az itteni tapasztalatot a nők egészére.

Szerencsére sok nőt ismerek személyesen és jelentem: nem olyan az átlag, mint itt.

2021. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Én is szinte csak normális férfiakat ismerek, DE! Mi van, ha ez a valódi énjük?
2021. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Én a gyakorizástól sem undorodom meg a férfiaktól, csak a nőgyűlölő kis pondróktól. A kettő nem ugyanaz.

Ilyeneket nem ismerek élőben, gondolom más körökben forgunk. Meg ezek az egész életüket a gyerekszobájukban töltik a gép előtt, ugyan hol is találkozna velük az ember lánya, ugyebár ☺

2021. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
És akkor én mit mondjak, amikor a kétszázadik alkalommal olvasom, hogy támogatják a megerőszakolást, mert ez úgyis csak olyan nővel történik, aki megérdemli és amúgy is hogy szenvednek szegény férfiak punci nélkül, egyszer igazán kibírhatja a nő. És ezek az emberek komolyan gondolják.
2021. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!