Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként összejönni transzikk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként összejönni transzikkal jó megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy nő legyen valaki?


- A személyiségében/lelkében az legyen. Ez a transzikban megvan, még lehet jobban is, mint egy hagyományos értelemben vett nőben.

- Nézzen mi úgy, mint egy nő. Ez nem szokott probléma lenni.

- Legyen kémiailag nő, tehát kevés tesztoszteron + sok ösztrogén. Ha ez nincs meg, férfi szaga lesz pl. Szerencsére ma már a kasztráción kívül elérhetőek egyéb módszerek is erre és a transzik élnek is ezekkel.

- Legyen szexuális szempontból nő. Hormonkezeléssel ma már elérhető mesterségesen gynecomestia, így a transziknak is lehet női mellük. Sokan a férfi nemi szervüket is leoperáltatják. Ezen kívü a heteroszexuális férfiak is az anális szexet szeretik a leginkább a nőknél.


Tehát elvileg egy transziban megvan minden.



2021. ápr. 29. 11:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%

"hogy a férfiak 80% -a incel lesz."


Akkor a nők 80%-a is magányos lenne.

2021. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

#4 hol incel a férfiak 80%-a? Csak szeretnétek 😂 De valójában ti csak egy nagyon hangos kisebbség vagytok. A legtöbb pasi legalább szexhez képes jutni, kihalnánk ha a férfiak 20%-a dug és ebből akkor mennyi nemz gyereket is.

Tudom tudom, olvastam itt már ezerszer az elméleteteket arról hogy az összes gyereket a pasik top 10%-a csinálja, fejenként egy tucat nőnek, tehát az összes nőstényt ugyanazok termékenyítik meg, a többinek nem jut. És ez csak egy a hajmeresztő elméleteitek közül.


A transzikról a 9. mindent leírt.

2021. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
7: Én felső kategóriás férfi vagyok, így matchelek is a transzikkal. A klasszikus értelembem vett nőkkel viszont nem, mert nekik csak a felső 10% -ba tartozó CHAD kell (online).
2021. ápr. 29. 12:12
 14/27 A kérdező kommentje:
11: A nők úgy cserélgetik a férfiakat, mint mi gyerekként a yu gi oh kártyát. Havonta mással szexelnek azt csá. Ismerek olyan Chad -et, akinek egyszerre 3 barátnője is volt egy ideig és el tudta titkolni.
2021. ápr. 29. 12:14
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Felső kategóriás férfi aki már transzikra fanyalodna kínjában 😂 Aki halál komolyan képes használni a nyomorult incel kifejezéseket mint a chad. Aztaleborult 😂
2021. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi férfi van kapcsolatban, mint nő, a lakosság legalább a fele volt már kapcsolatban, ha neked ez sose adatott meg, közel nem vagy a felsőkategóriához.


Ha transzikhoz vonzódsz és nekik is tetszel, próbáld meg, mit veszíthetsz? Másnak semmi köze, hogy a farkat vagy puncit szeretsz, az a fontos boldog légy.

2021. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy valamennyire igaza van a kérdezőnek. Majdnem minden nő egyedül neveli az egy szem gyerekét, megdugják őket és otthagyják. Valami óriási probléma van a társadalomban... A munkahelyemen a 35 év alatti csajok 90% így járt.
2021. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon gáz ahogy mindent megtesztek a kis saját alternativ valóságotok másokba súlykolásáért:

- a férfiak 80%-a incel

- a nők 90%-át úgyis csak megdugják és otthagyják

stb.


Szánalmas és valahol nagyon szomorú is ebben az önigazoló álomvilágban élni.

Ti legbelül valóban elhiszitek a saját önáltató hazugságaitokat?

2021. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18: Igen, mivel korábban rosszabbul néztem ki és tudtam csajozni, most meg jobban nézek ki és nem.
2021. ápr. 29. 12:43
 20/27 anonim ***** válasza:
Te nem a cickánykoma vagy ki vagy a redditről? Miért kell itt is bizonygatni, hogy faszra vágysz? Tedd meg, biztosan nők ezre fognak sírni érted lol.
2021. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!