Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként összejönni transzikk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként összejönni transzikkal jó megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy nő legyen valaki?


- A személyiségében/lelkében az legyen. Ez a transzikban megvan, még lehet jobban is, mint egy hagyományos értelemben vett nőben.

- Nézzen mi úgy, mint egy nő. Ez nem szokott probléma lenni.

- Legyen kémiailag nő, tehát kevés tesztoszteron + sok ösztrogén. Ha ez nincs meg, férfi szaga lesz pl. Szerencsére ma már a kasztráción kívül elérhetőek egyéb módszerek is erre és a transzik élnek is ezekkel.

- Legyen szexuális szempontból nő. Hormonkezeléssel ma már elérhető mesterségesen gynecomestia, így a transziknak is lehet női mellük. Sokan a férfi nemi szervüket is leoperáltatják. Ezen kívü a heteroszexuális férfiak is az anális szexet szeretik a leginkább a nőknél.


Tehát elvileg egy transziban megvan minden.



2021. ápr. 29. 11:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Egyértelműen változott a világ
2021. ápr. 29. 12:43
 22/27 anonim ***** válasza:
Tökéletes megoldás ez akkor számodra.
2021. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18-as én nem vagyok incel, kinőttem már ebből. Nem is ismerem ezt a szót mivel 58 éves vagyok. Nem sokára nyugdíjba megyek, csak sajnáltam a kolléganőimet. Csak a tényeket mondtam el, sajnálom, hogy te nem hiszed el.
2021. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

‘Én felső kategóriás férfi vagyok, így matchelek is a transzikkal. A klasszikus értelembem vett nőkkel viszont nem, mert nekik csak a felső 10% -ba tartozó CHAD kell (online)’


😂😂😂😂

najoo eddig ez a het vicce nalam. komolyan kepes vagy felso kategoriasnak nevezni magad ugy, hogy egyetlen valamirevalo novel se matchelsz (feltetelezem, hosszu) tinderes palyafutasod alatt?! lool

talan kicsit meg van csuszva az onkeped es megsem vagy annyira felso kategorias, mint hiszed. amugy meg felso kategoria nem a ‘chadek’?


rengeteg atlagos ferfit ismerek, aki randizgat nokkel a tinderrol, en is randiztam mar nem olyan helyes pasival. ha veled nem akar senki, akkor gyanithatooan veled van a gond.

2021. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

low end

Alsó közép

középkategória

felső kategória(Chadlite)

high end (Itt Chad)


Akkor legyek közép kategóriás. Nem hiszem, hogy az alján lennék, mivel akkor a szórakozóhelyeken se tudtam volna csajozni korábban kövérebben.

2021. ápr. 29. 18:49
 26/27 anonim ***** válasza:
kukdj egy kepet es megmondom.
2021. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
*kuldj
2021. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!