Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne legyek irigy a sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek irigy a sikeres férfiakra?

Figyelt kérdés

Egyesek minden héten más nővel vannak. Nem tudom felfogni, hogy lehetséges ez. Csak odamegy, megszólítja és már mintha ezer éve ismernék egymást. Én meg egy senki vagyok a szemükben. Akinek sok gyakorlata van a nőkkel, attól a nő még többet akarnak majd, akinek kevés, attól semmit. Ez már véglegesen teljesen reménytelen?

25 éves vagyok.



2021. ápr. 29. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt 25 évesen nem kéne úgy gondolkoznod, hogy itt a vég és ennyi volt.. Fiatal vagy. A fejedben kéne rendet tenni.. nem tudom, szerintem a nők szemében nem feltétlen az a pasi sikeres, aki minden héten mást szed fel. Nekem legalábbis ez inkább taszító, mintsem menő dolog.. :D Ne másokhoz hasonlítgasd magad mert annak semmi értelme és csak növeli az önbizalomhiányod. Ismerkedj barátkozz, akár interneten, ne görcsösen pánikolva akard mert azzal nem érsz el semmit.

N

2021. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

1. torekedj arra, hogy te is sikeres ferfi legyel


2. legyen eleted a nokon es masztin kivul is


3. vagy ha egyik sem, gyere ide es szidd a sikeres ferfiakat (es noket opcionalisan)

2021. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

"Egyesek minden héten más nővel vannak."

Ez a siker jele? Egy hétig sem tartanak a kapcsolatai, erre senki sem büszke.

2021. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen, nagykéűen mesélik.
2021. ápr. 29. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

#4


Nyilván azért van minden héten mással, mert nem akar komolyat.

Mivel jól néz ki, sok nőnek tetszik és élvezni akarja a helyzetet.

Ja, és sokszor a lànyok kezdeményeznek nàluk.

2021. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak azt nem vágom,hogy miért másokkal foglalkozol!

Kit érdekel hogy xy nak hány nője van egyszerre?Az hol érdekel már engem? Egészségére!

Engem az foglalkoztat,hogy nekem ki kell,vagy kivel vagyok.

2021. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az irigység egy természetes és jó reakció. Ha nem lenne irigység, nem vennénk észre ha valamitől igazságtalanul vagyunk megfosztva. Ne magadban keresd a hibát, hanem a jelenlegi társadalomban.
2021. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadban kell lerendezni. Akik mindig mással foglalkoznak, azok sosincsenek "jóban" magukkal. Ezősítsd magadban a jó dolgokat és akkor nem fogsz folyton másokkal foglalkozni.
2021. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked mitől nem megy ugyanez?
2021. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz irigy, de ez nem segít a helyzeteden
2021. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!