Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen Leonardo Dicapriohoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Leonardo Dicapriohoz hasonló férfiak hogy hogy nem tudnak megállapodni? Most nem konkrétan a világhírű színészről, hanem a hozzá hasonló sikeres, jóképű vonzó férfiakról beszélek.

Figyelt kérdés

Mert az oké, hogy nyílván kiélvezik hogy bárkit megkaphatnak akit csak akarnak. De azért szerintem a több tíz,száz nő közül (akikkel voltak) biztos hogy van egy csomó értékes, nagyszerű személyiségű nő is.

Hogyhogy nem tudnak szerelmesek lenni az ilyen pasik, ha találnak egy nagyon bomba gyönyörű nőt, akinek még a személyisége is nagyszerű? (ami pedig iszonyatosan ritka kombó, biztos vagyok benne hogy volt dolguk ilyen nőkkel is)



2016. dec. 9. 19:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Elvileg én is olyan vagyok, legalább is mondták már rám :D Miért? azért mert tanulatlan csöves vagyok a nőknek. nincs bmwm, és én kérek elnézést a nőktől. Hiába szembeszállni úgy bevannak védve mint a polgár jenő
2016. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
első, akkor nem tudsz szöveget értelmezni, Rád rohadtul nem jellemzőek a fent leírt tulajdonságok. Trollkodj máshol...
2016. dec. 9. 19:44
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Mert biológiailag úgy vannak kódolva, hogy meg kell dugniuk minden nőt amíg csak lehet. Ha szerelmesek lennének ezt nem tudnák teljesíteni, a szerelem veszélyes.
2016. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatsz mindent. Amit ők mutatnak kifelé az egy dolog, attól még nem tudjuk valójában milyen az ember :)
2016. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen embereknek az élet folyamatos pörgés és nem tehetik meg, hogy elkötelezzék magukat egy nő mellett. Másrészt a vágyak folyamatosan változnak. Lehet egyik pillanatban a tökéletes nőként gondol rá, fél év múlva meg totál közömbös lesz számára. A karrierhez hasonlóan a párkapcsolat terén is folyamatos változás jellemzi az ilyen embereket. Harmadrészt pedig a sikeres emberek nagy részben a személyiségük miatt jutottak olyan magas szintre. Ilyen személyiségjegyek az egoizmus, dominancia, magabiztosság és sokszor a gátlástalanság. Na mármost az ilyen pasik nem kockáztathatják, hogy akármilyen nő egy félrelépéssel szembeköpje őket. Ez ego-juk ezt nem engedheti meg. Így inkább azon a ponton, amikor egy gazdag alfahím pasi a közömbösség legkisebb jelét is látja a csajon, inkább ő dobja, mintsem fordítva.
2016. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen férfiaknak általában van egy hivatalos barátnőjük/feleségük és mellette tartanak még kitudjahány nőt. Mindezt azért tehetik, mert a nők inkább osztozkodnak egy überpasin, minthogy összeálljanak egy átlagos férfival.
2016. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Attól hogy valaki jó pasi, még simán előfordulhat, hogy kiábrándul a mai nőkből... nem nehéz.
2016. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
Annyit mondok: Brendan Fraser alimony
2016. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Vannak koztuk melegek,akik csak latszatkapcsolatot tartanak fenn
2016. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

Minthogy nem igazán kellett megdolgozzanak az valódi szerelemért, könnyen kaptak minden nőt, ezért lehet, hogy érzelmileg nem adnak túl sokat magukból a jóképű pasik. Pár Leo természete azért mélyebb gondolkodású.

Hasonló amúgy Jason Donovan is.

2016. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!