Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne legyek irigy a sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek irigy a sikeres férfiakra?

Figyelt kérdés

Egyesek minden héten más nővel vannak. Nem tudom felfogni, hogy lehetséges ez. Csak odamegy, megszólítja és már mintha ezer éve ismernék egymást. Én meg egy senki vagyok a szemükben. Akinek sok gyakorlata van a nőkkel, attól a nő még többet akarnak majd, akinek kevés, attól semmit. Ez már véglegesen teljesen reménytelen?

25 éves vagyok.



2021. ápr. 29. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Én idősebb vagyok, sosem volt párkapcsolatom, randim, kalandom, semmi ilyesmi. De élek ahogyan tudok, tervekkel, hobbikkal. Foglald le magad, építs, alkoss (barkácsolj, akár elektronikai kütyüket vagy bármit), zenélj, olvass, sportolj, annyi minden van!
2021. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Te csak homokba dugod a fejedet, de valójában nem vagy boldog, kicsit sem.

2021. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12: Én annak érzem magam. De biztosan jobban tudod, hogy én hogyan érzek :D

Azelőtt görcsöltem és agyaltam állandóan, az sokkal rosszabb. Most már a karrierem, hobbijaim, rokonaim, barátaim, céljaim állnak fókuszban, nem az, hogy "vajon miért alakult így és ki lehet az aki majd a párom lesz".

2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!