Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem léteznek monogám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem léteznek monogám, hűséges nők, csak a régi rendszer tette ilyenné őket?

Figyelt kérdés

A kérdést ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tényleg igaz, hogy csak konzervatív, vallási nevelést kapott nők képesek hűségesek lenni és ők is csak addig, amíg ki nem szabadulnak a megszokott keretek közül és olyankor élvezik, hogy pasizhatnak és egzotikus srácokkal szexelhetnek?


Tényleg minden nőben benne van ez az igény és vágy és később is csak a családalapítási igény kényszeríti rá őket arra, hogy hűségesek maradjanak, de börtönként, megalkuvásként élik meg?



2021. ápr. 30. 00:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Fszt nem léteznek #8. Mi 100x hűségesebbek vagyunk nálatok.
2021. ápr. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Régi rendszer és konzervatív vallási nevelés? 77-es vagyok, atesita családban nőttem fel, nemcsak a szüleim, hanem egyik ágról a nagyszüleim (1921-es születésűek) sem hittek semmiben. 16 éves koromban anyám már azt kérdezgette, miért nincs udvarlóm. 25 éves koromig kellett várniuk, ugyanis én csak olyannal voltam hajlandó összejönni, akihez hozzá is mennék, ugyanis örökre terveztem. Hogy mégsem így lett, azt az élet alakította. Furcsa volt 37 évesen, elváltam azt mondani a kérdésre ismerkedésnél hogy te vagy a második. A korosztályomat elnézve azért nem így éltek mások. Sőt, most már én sem így élek,mert nem vagyok olyan idealista.

De elmondanám, hogy a régi rendszer nem volt vallásos, és elnyomó sem. Mégis normálisabbak voltak az emberek mint most, amikor mindenki templomban esküszik és a keresztény értékeket féltjük mindenkitől.

2021. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg nem léteznek monogám, hűséges FÉRFI, csak a régi rendszer tette ilyenné őket?



Tényleg igaz, hogy csak konzervatív, vallási nevelést kapott FERFIAK képesek hűségesek lenni és ők is csak addig, amíg ki nem szabadulnak a megszokott keretek közül és olyankor élvezik, hogy K*RVÁZHATNAK és egzotikus K*RVÁKKAL szexelhetnek?



Tényleg minden FÉRDIBEN benne van ez az igény és vágy és később is csak a családalapítási igény kényszeríti rá őket arra, hogy hűségesek maradjanak, de börtönként, megalkuvásként élik meg?

2021. ápr. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogy férfiaknál is, léteznek monogám kapcsolatra vágyó nők és olyanok is, akik egyéjszakásra. Anatómiailag különböznek a férfiaktól, de ugyanúgy emberek, ugyanolyan vágyakkal, butaság misztikus lényként kezelni őket. Édesanyád mit mondott, egyetért a gondolatmeneteddel?
2021. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

A férfiak régebben is csapodárok voltak. A nők ha anno megcsalták a férjüket az nyugodtan a szekér után kötötte, vegighúzta a falun és mindenki le is köphette menet közben. Utána meg kiadta az útját, ami sokszor a teljes nyomor és szegénység volt, mert önálló vagyona nem nagyon volt.


Az sajnos mára hatalmas téveszme, hogy a nők többsége hűséges, kell neki a párkapcsolat, család, etc. A probléma ott van, hogy a jogi és az erkölcsi rend nem adaptálódott a változásokhoz. Pl házasságban hiába a nő csal meg bizonyítottan, akkor is viszi a vagyon nagyobbik felét és a gyereket.

2021. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek. Mind hűséges nők, mind hűséges férfiak. Ugyanúgy csapodárok is , mind a két nem között.
2021. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%
Egy újabb általánosító fszság egy olyan embertől, aki a gyakorin tájékozódik az életről. Most erre mit mondon az ember :D
2021. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy léteznek még hűséges nők. Én megcsalt férfiként írom ezt. Én mindig hűséges voltam, pedig ateista vagyok. Ez valami belső igényesség magammal szemben.


Nem is az a baj, ha egy kapcsolat odáig eljut odáig, hogy már nem akar mindkét fél munkálkodni azon, hogy jobb legyen nekik ketten. Mert akkor meg lehet beszélni és el lehet válni, szétmenni. Hanem a sunyiság, a gerinctelenség, hogy a megcsaló inkább hitegeti a másikat, hazudozik neki, ezzel megalázza, és utána, ha kiderül, mindenkinek traumát okoz. Ezt nem tudom megérteni, miért nem lehet tisztán továbblépni. Nekem 10 év házasság után ez jutott.


Mégis hiszem azt, hogy lesz jobb is.

2021. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl. kicsit sem vagyok vallásos, sőt, de monogám vagyok teljes mértékben. 12 éve vagyok együtt a férjemmel, sose csaltam meg, nem is akartam. Nyilván van szemem, észreveszek egy számomra jó pasit, de ez kimerül annyiban, hogy megállapítom, hogy ja, nem rossz látvány. Vannak amúgy gyerekeink, de nem élem meg a családosdit megalkuvásnak, én boldog vagyok így. De nyilván ehhez kell az is, hogya másik normális partner, társ legyen minden téren.

33N

2021. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!