Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha létezne valami futurisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezne valami futurisztikus "férfifelismerő rendszer", az mennyiben módosítaná az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Félkomoly kérdés, de a lényege valós. Tehát ha feltalálnának a tudósok afféle hordozható "férfifelismerő" ketyerét, amit a nő viselhet, és elég csak ránéznie egy pasasra, azonnal kiírja a paramétereit, belső tulajdonságait, meg efféléket, mennyiben módosulna a párkapcsolatok száma, mennyisége, minősége? Persze nyilván személyiségi jogokba ütközne egy ilyen készülék, de fantáziálni azt szabad, és az előző kérdésembe nagyon sok jó választ kaptam, köszönöm szépen őket (felpontoztam mindenkit!), ezért úgy határoztam, felteszek egy ilyen kérdést, mert érdekel a nők véleménye, hogyan viszonyulnának egy ilyenhez.

Természetesen a jó válaszokra most is zöld kezet adnék.



2018. jan. 25. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megspórolnák az emberek az elvesztegetett időket, felesleges ismereteket. Minőségben nem tudom, mennyit változna, hiszen azért egy kapcsolat akkor kezd kialakulni, ha már nagyjából megismerik egymást. Viszont lehet, nehezítene, hiszen mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, és ha ezek már az ismeretség előtt felszinre kerülnek, nehezen szánnák el magukat az emberek az ismerkedésre. Pl kiírja: kedves, okos, szeretetre méltó, féltékeny, nem biztos, hogy megismerkedne vele valaki, mert azt hinné, talál olyat, akinek csak jó tulajdonsága van, pedig az nem létezik. Nem lenne amúgy jó, elvenné az ismerkedés izgalmait. Nem lenne semmi meglepő az emberben, ha előre mindent tudunk róla.
2018. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 6 jó tulajdonság mellett is csak arra az 1 jóra tudna koncentrálni a lány, ez pedig rányomja az egészre a bélyeget.
2018. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*1 rosszra, bocsánat
2018. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztos hasznos lenne, mert a nok itelokepessege katasztrofalisan rossz ilyen szempontbol, igy legalabb a valosag alapjan dontenenek (talan), es nem a kepzelgeseik alapjan.
2018. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha vennéd a fáradságot, előbb jutnának az érték rend és emberismeret azon fokára, hogy ne legyen szükséged kütyükre.

31/f

2018. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen akkor végre lenne barátnőm...
2018. jan. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a ketyere arra is képes lenne, hogy a használó interpretációjának megfelelően írja le hogy az illető kedves/féltékeny stb., és lehet programozni arra, hogy ezt meg ezt a dolgot, ami a használónak fontos, 100%-os bizonyossággal mondja meg (pl. csalt-e, ütött-e már meg nőt, anyu pici fia-e stb.), ill. azt is, hogy tetszene-e az adott embernek tényleg vagy csak "ha ló nincs, szamár is jó, ingyenp...i, jajdejó" jelleggel, akkor sztem igenis módosulna a kapcsolatok mennyisége, minősége. Száma... talán picit. A nagyon ronda vagy egyéb területen nagyon átlag alatti (aszociális, igénytelen stb.) pasiknak sztem így sem lenne kapcsolata. Max. sztem több nő maradna szingli.


Viszont engem taszítana egy ilyen kütyü. Sztem az adja a romantikáját és a kihívását az ismerkedésnek, hogy szép lassan megismerjük a másikat.

2018. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!