Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember sikeres akar lenni a nőknél, akkor szembe kell mennie akár a saját elveivel is a társadalmi nyomás és az általános elvárások miatt?

Figyelt kérdés

Sikeres = társkeresőn nem kell hónapokig fent lenni, hogy összehozz egy randit, aki utána nem akarja folytatni a kémia hiánya miatt....



Pl világ életemben szerettem sportolni, de sose azt figyeltem, ez hogyan hat az izmaim növekedésére. Élveztem, jó voltam benne futás, kerékpár, labdás sportok. A kondit sose szerettem, mert az ennek szöges ellentéte, kizárólag azért megy oda az ember, hogy "jobban nézzen ki", megfeleljen a társadalmi elvárásoknak. Proteint, szteroidot mindig megvetettem, mert teljesen öncélúnak tartottam, kizárólag a kinézetért csinálják.


Ruházkodás ugyan ez. Ha épp a NY-ben tetszett meg valami, megvettem. Figyeltem arra, hogy színben, stílusban passzoljon, de nem szerettem volna vagyonokat költeni márkás (Hilfiger, Hollister, CK, Lacoste, HH) ruhákra, mert azt a pénzt inkább tartósabb dolgokra fordítottam. (Pl hobbik) Nem mellesleg ezek a darabok is gyorsan elhasználódnak vagy kimennek a divatból. Szóval a legjobb a fogyasztói társadalomnak.


Egyéb kinézet: havonta, 1,5 havonta elmentem fodrászhoz, csapja le és megvagyunk. Inkább fordítottam az időmet tanulásra, hobbikra.



Namost ehhez képest a kicsit sem felületes mai nőknél mi az alap szempont: legyél sportos, ami alatt ők az izmosat értik, pl egy hosszútávfutó nekik nem sportos. Nézz ki jól: hordj márkás, trendi, modern darabokat, válogasd is őket össze jól. Legyél igényes: járj 2-3 hetente fodrászhoz, kozmetikushoz, mindig álljon úgy a hajad mintha most jönnél onnan.



2021. máj. 2. 09:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Valamit valamiért. De ezeken ugyanígy a nőknek is át kell menniük, mert ők is szeretnének minél vonzóbbak lenni a férfiak szemében. A nők sem azért járnak edzeni, azért vesznek fel csinos ruhákat, vagy járnak fodrászhoz, mert maguknak akarnak tetszeni, hanem mert fel akarják kelteni vagy meg akarják őrizni a férfiak figyelmét.


Korábban én is így gondolkoztam mint te, de olyan 23-24 éves koromban jött el a fordulópont. Akkor kezdtem edzőterembe járni, vagy például akkoriban kezdtem úgy öltözködni, hogy erre is figyeljek mennyire tetszem másoknak. Pl akkor kezdtem el ingeket hordani nagyon gyakran, amit imádnak a nők.

2021. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

F.szt törődsz te mindig másokkal, meg akarod jobban tudni, mit miért csinálnak. És ha valaki azért megy kondiba, hogy jól nézzen ki? Neked ahhoz mi közöd? Amúgy meg van aki élvezi, pl én is. Futni, bicajozni nem szerettem soha, nem voltam jó benne, de a kondiban a különböző gépekkel végzett gyakorlatok kikapcsolnak, és feltöltenek energiával. Fehérjeport, ilyeneket nem vettem soha, mert minek, de aki vesz, az vegyen, egészségére!

Ki a f.sz várja el a heti fodrászt? :D Komolyan, én 2-3 évente megyek (igaz nő vagyok) bele is őrülnék, ha ilyen piperkőc pasim lenne, hogy több időt tölt a fodrásznál, mint otthon. Amúgy meg ismerek olyat, aki verseny szerűen fut, érdekes, ő mégis izmos. Nem izomkolosszus, inkább szálkás, de van rajta izom bőven, ez tény. Vagy mutass már olyan embert, aki rendszeresen fut, de mellé meg túlsúlyos folyamatosan és egy dekát sem fogy vele, nem izmosodik.

2021. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász szerintem is hülyeség, legalábbis annyiban, hogy nem kell olyan gyakran járni, mint te mondod kérdező. Én kéthavonta szoktam és közben végig normálisan, jól néz ki a frizurám. (1. válaszoló voltam.)
2021. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

1: Elég jól leírtad, hogy milyen nőkkel ismerkedsz. Ez a te döntésed.


2: Tudod te, hogy hány nő tengődik 1200 kcal (vagy kevesebb!), szénhidrátmentes étrenden, hogy megfeleljen az elvárásoknak?

2021. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
4. Ezt a kamu dumát. Értelmiségi, intelligens, tájékozott nőkkel szeretek ismerkedni. Csak sokszor pont ugyanezek a nők is azok, akik a külsőre is szeretnek adni. Az univerzumnak nincs ilyen kamu egyensúlya amiről sokan képzelegnek, hogy a külsőre adó emberek mind belsőre szarok és felszínesek, a belső egyensúlyban, lelki békében élő emberek pedig igénytelenek. Ha neked már belsőleg úgy érzed van egy kellő stabilitásod, akkor nyugodtan foglalkozhatsz a külsővel is, hogy felkeltsd az ellenkező nem figyelmét még jobban, mert elsőre mindenki a külsőt veszi észre a másikon. 23-24 éves korom előtt igénytelenebb voltam magamra és a "semmilyen" típusú nőknek tetszettem általában. Mióta adok ezekre, azóta pedig bejövök minden nőtípusból valakinek. Szoktam tetszeni butáknak, okosaknak, igényeseknek, igényteleneknek is. Aztán majd válogatok közülük.
2021. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Persze, csak márkás ruhát vásárlóknak van nője.

Újabb Rinya hiszti.

2021. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, amit leírsz magadról, az teljesen elég egy olyan nőnek aki nem cicababa és maga is ilyen egyszerűbb dolgoknak hódol. De gondolom, olyan nem kell. Vagy ha kell is, talán belsőre nem passzoltok. Ugyanis sok átlagos pár van a huszonévesek között is, nem mindenki úgy néz ki, mint aki egy magazinból lépett ki.
2021. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3%
Aki kínlódik, sanyargatja magát, az sajnos mentális beteg, nem kell ahhoz szénhidrát mentesen enni, hogy sportos legyél vagy egészséges. Vannak ilyenek is sajnos, igen! DE nem minden ember ilyen. Van aki jól érzi magát a bőrében, kilótól, nemtől függetlenül, és csak azzal foglalkozik, hogy ő jól érezze magát, nem pedig azzal, hogy az ismerősök mit gondolnak róla. Így általánosítani bármelyik irányban is, felesleges, főleg ráhúzni a párkeresésre a dolgot.
2021. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

7. Küldök neked szívesen az ismerősi körömből nem sminkelő, értelmes hobbiknak élő, introvertáltabb, a tömegeket kevésbé követő, véleményekre kevésbé adó nőkről képeket. De ők is szépek! Náluk is annál több esélye van az embernek, minél jobban ő maga is vonzó külsőre is.


Soha senki nem rontott még azzal az esélyein, ha javított a kinézetén. Miért ne akarna akárki-mindenki egy vonzó emberrel lenni szintén? Senki nem kúrta még el azzal, hogy javított a külsején, a megjelenésén.

2021. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
ANYÁK NAPJA VAN INCELEK, segítsetek anyukátoknak, ne csak élősködjetek rajta.
2021. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!