Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember sikeres akar lenni a nőknél, akkor szembe kell mennie akár a saját elveivel is a társadalmi nyomás és az általános elvárások miatt?

Figyelt kérdés

Sikeres = társkeresőn nem kell hónapokig fent lenni, hogy összehozz egy randit, aki utána nem akarja folytatni a kémia hiánya miatt....



Pl világ életemben szerettem sportolni, de sose azt figyeltem, ez hogyan hat az izmaim növekedésére. Élveztem, jó voltam benne futás, kerékpár, labdás sportok. A kondit sose szerettem, mert az ennek szöges ellentéte, kizárólag azért megy oda az ember, hogy "jobban nézzen ki", megfeleljen a társadalmi elvárásoknak. Proteint, szteroidot mindig megvetettem, mert teljesen öncélúnak tartottam, kizárólag a kinézetért csinálják.


Ruházkodás ugyan ez. Ha épp a NY-ben tetszett meg valami, megvettem. Figyeltem arra, hogy színben, stílusban passzoljon, de nem szerettem volna vagyonokat költeni márkás (Hilfiger, Hollister, CK, Lacoste, HH) ruhákra, mert azt a pénzt inkább tartósabb dolgokra fordítottam. (Pl hobbik) Nem mellesleg ezek a darabok is gyorsan elhasználódnak vagy kimennek a divatból. Szóval a legjobb a fogyasztói társadalomnak.


Egyéb kinézet: havonta, 1,5 havonta elmentem fodrászhoz, csapja le és megvagyunk. Inkább fordítottam az időmet tanulásra, hobbikra.



Namost ehhez képest a kicsit sem felületes mai nőknél mi az alap szempont: legyél sportos, ami alatt ők az izmosat értik, pl egy hosszútávfutó nekik nem sportos. Nézz ki jól: hordj márkás, trendi, modern darabokat, válogasd is őket össze jól. Legyél igényes: járj 2-3 hetente fodrászhoz, kozmetikushoz, mindig álljon úgy a hajad mintha most jönnél onnan.



2021. máj. 2. 09:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

ez komplett baromsag. a noknek boven eleg, ha nem vagy elhizva es figyelsz a hajadra, ruhazatodra, alap apoltsagodra.

ha neked nincsen nod, akkor az nem azert van, mert nem lacostet-ot hordasz es nem nyomod a proteint, hanem mert valoszinuleg okadek a szemelyiseged.

2021. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%

Namost ehhez képest a kicsit sem felületes mai nőknél mi az alap szempont: legyél sportos, ami alatt ők az izmosat értik, pl egy hosszútávfutó nekik nem sportos. Nézz ki jól: hordj márkás, trendi, modern darabokat, válogasd is őket össze jól. Legyél igényes: járj 2-3 hetente fodrászhoz, kozmetikushoz, mindig álljon úgy a hajad mintha most jönnél onnan.


és legyen lakásod, autód már 30 évesen, légy fiatalos, keress 4-500 ezret, stb. Én is ezt látom, h majd az összes tetves nő ezt lesi.

2021. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

A nők sem azért járnak edzeni, azért vesznek fel csinos ruhákat, vagy járnak fodrászhoz, mert maguknak akarnak tetszeni, hanem mert fel akarják kelteni vagy meg akarják őrizni a férfiak figyelmét.


Ez hülyeség, van itt ezer kérdés, és majd minden nő leírta, hogy magának akar tetszeni, megfelelni.

2021. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

"Sikeres = társkeresőn nem kell hónapokig fent lenni, hogy összehozz egy randit, aki utána nem akarja folytatni a kémia hiánya miatt...."


LOL

Tinder matchek mint a siker szinonímája. Ahol mindenki a nemlétező változatára filterezi és fényezi magát.

A sikeres pasiknak 1 percet nem kell a tinderen lennie, ők élőben veszik le a lábukról a nőket.

2021. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy a nők azonnal eredményt, nagy eredményt akarnak. És nem elég az ha vékonyan sportps, izmos vagy, hanem konditermi izmokat akarnak. Ami a vicc felső határa.
2021. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
#15: ennyi erovel ti meg nem csak vekony, csinos not akartok, hanem olyat, akinek legalabb d-s melle van, ami persze feszesen all, mert nehogymar logjon, a feneke pedig 2 tokeltes, izmos felgomb.
2021. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 Attól hogy egy nő szép még nem törvényszerű hogy egy kigyúrt bájgúnár kell neki. Más kérdés, ha a pasi nem vonzó egyáltalán az meg nem azért van, mert fut a kondi helyett vagy a pólója nem Tommy Hilfiger. Nézz csak azét az ismeretségi körödben, biztosan van olyan pasiknak is barátnője, akik mindössze ennyit tesznek bele.
2021. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%

13. De hát másoknak is hazudik erről mindenki, sokan pedig saját maguknak is. Mindenki szeretne tetszeni másoknak IS. Ez nem zárja ki, hogy attól még tetsszen saját magának is. Kérlek ne írj már ilyeneket, mert ez most nagyon naiv volt a részedről. Most ez a trendi, hogy mindenki azt mondja őt nem érdekli mások véleménye, közben pedig mindenkit érdekel mások véleménye.


17. Milyen bájgúnár? Nem törvényszerű, de miért ne hoznád ki magadból a legtöbbet? Azért még senkit nem utasítottak el, mert "túl jó volt", bár tudom sokaknak már ezt is kamuzták. Már egyszer írtam, ha már a belsőddel rendben vagy, harmóniában élsz magaddal, akkor nyugodtan foglalkozhatsz a külső megjelenéseddel is. Nem csak ez a két kategória van, hogy valaki a külsejével foglalkozik és ő egy felszínes szar ember, vagy valaki külsőre igénytelenül néz ki, de lelkileg, spirituálisan annyira rendben van. Akkor már inkább 4 kategória van. Aki egyikkel sincs rendben, aki csak az egyikkel a 2-ből és aki mindkettővel. A kérdés sem csak a gyúrásról szólt egyébként. Ha nem gyúrsz, de igényesen öltözködsz, az is sokat számít. Vagy fordítva, ha nem öltözködsz nagyon menőn, de gyúrsz, az is jó. De nem is csak a gyúrás vagy az öltözködés létezik, azok most csak példának lettek kiemelve. Nem csak 1-1 dolog van itt se, hanem rengeteg mindenből áll össze a nagy egész.

2021. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

"A nők sem azért járnak edzeni, azért vesznek fel csinos ruhákat, vagy járnak fodrászhoz, mert maguknak akarnak tetszeni, hanem mert fel akarják kelteni vagy meg akarják őrizni a férfiak figyelmét."


De igen, én pontosan azért. Az már régen rossz ha valamit csak a másik nem kedvéért csinálsz. Ha nem lennének férfiak, a nők uganúgy csinosak szeretnének lenni, sőt mégtöbb csinos nő járna az utcákon.

Pld a leszbikusok is ugyanúgy jarhatnak kondizni, fodrászhoz, öltözhetnek csinosan stb. Vagy azt tudtad, hogy a női börtönben is sminkelnek, fodrászkodnak a nők?

Én 6 évesen is anyám sminkkészletével játszadoztam, mégsem akartam egy fiúnak tetszeni vele.

Egyszerűen ha jól nézel ki, jól érzed magad a bőrödben. Én se látom bele fölöslegesen, hogy minden férfi azért jár gyúrni, mert a nőknek akar tetszeni vele...

2021. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

19. "Vagy azt tudtad, hogy a női börtönben is sminkelnek, fodrászkodnak a nők?"


Igen, annyiban pontosítanék, hogy az emberek nem csak szexuális célzattal az ellenkező nemnek szeretnének megfelelni, hanem általában mindenkinek a környezetüknek, a társadalomnak. Tehát nem a szerelem/szex az egyetlen motiváló erő.

2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!