Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek is van "hogyan pasizzun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek is van "hogyan pasizzunk" oktatóanyag, képzések?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tanitanak? Miben különb mint a pua?
2021. máj. 3. 05:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Pl youtube női kérdések ffi válaszok
2021. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Mitől különb, mint a pua? Hogy nem hazugságokra épít és nem a mennyiségre hajt, hanem arra buzdít, hogy tedd rendbe magad nőként, emberként és utána ismerkedj. Nem is véletlen, hogy a nőké működik, a férfiaké meg nem.
2021. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Van.

Kiskegyed,Nlapja

2021. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Felolvasom az egész könyvet, amit erről írtak:


"1. Fogyj le.*

2. Fogadd a férfiak közeledését.


*Lábjegyzet: Az 1. pont nem szükséges a másodikhoz, de javítja az érdeklődő férfiak minőségét."

2021. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

4 Ebből látszik, hogy ti csak a mennyiségre mentek. Valójában ha nem vagy gyönyörű vagy legalábbis nagyon vonzó, akkor a közeledő férfiak 90% -a a csak dugni akar, meg nős meg pszichopata meg lúzer kategória. Abból a 10%-ból viszont lehet hogy nem illetek össze egymással vagy nincs igazán kölcsönös vonzalom, úgyhogy sokszor évekig is eltarthat.

Az nem jelent semmi, hogy hány férfi ír rád, olyan pasik is ghostolnak, eltűnnek akik maguk írtak rád és hozzád hasonlóan átlagosak.

2021. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Jópofa ez a hapsi, aki az összes női társkeresési problémás kérdéshez azt írja, hogy fogyjál le. Vagy megkérdi, hány kiló vagy. Elhiszem, hogy az ő egybites univerzumában ez minden, de a férfiak nagy többsége ennél komplexebben gondolkodik. :D
2021. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

A pua eleve ott vérzik el, hogy a nők szeme láttára mutatja be, hogy hogyan lehet átverni a szűrőjüket és elérni náluk a vonzalmat, majd csak szexre használni és eldobni őket. Mintha a bűvész a közönség előtt tanítaná be a trükkjeit a tanítványainak. Főleg úgy, hogy sok bűvész még csak nem is igazi bűvész.

Egyébként működő oktatás egyik oldalon sincs, tippek, trükkök vannak, amivel vonzóbb lehetsz az ellenkező nem számára. A pasizást és a csajozást a kortársaidtól, szüleidtől, ismerőseidtől látott minták alapján neked kell begyakorolni és megtalálni a neked működő legjobb technikát. Hiába olvasol el millió cikket, könyvet, az mind csak elmélet és csak ötleteket tud adni.

2021. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6. Nem egy pasi írja ezt mindenhová, hanem sok pasi írja egy-egy helyre. Én pl most először írtam konkrétan ezt.
2021. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Csomó női lapban ilyenek vannak, hogy "mi jön be a pasiknak" "trendek, amiket a pasik utálnak" meg hasonlók. Ez csak 1-2 cikk, rovat egy női lapban. Nyilván vannak kifejezetten ilyen weboldalak, fórumok is, sőt olyan fizetős kurzusok is pl, hogy hogy vonzzon be az ember lánya pénzes pasit.


Ezek nagy része egy rakás hányinger.

Szerintem ahelyett, hogy bárkinek is azt tanítjuk, hogy legyen vonzó mások számára, azt kéne hangoztatni, hogy a legeslegfontosabb dolog bárki életében az az, hogy szeresse saját magát mások véleményétől függetlenül is.

Szóval mit érdekel engem, hogy hány pasi tartja rondának a cipőt, ha én abban érzem királyul magam, érted.

De ja, az ilyen sz-rral dunát lehet rekeszteni szerintem férfi meg nő oldalról is.

2021. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

9. "Csomó női lapban ilyenek vannak, hogy "mi jön be a pasiknak" "trendek, amiket a pasik utálnak" meg hasonlók."


Csak ezekkel az a baj, hogy nők írják nőknek, akik nem látnak be a férfiak elméjébe. Ilyenkor lenne érdemes szerintem figyelni az ellenkező nem tanácsaira, akár férfi ad nőnek, akár nő férfinak. Én szívesen olvasnék férfiak által írt hosszabban kifejtett tanácsokat, amik nem finomkodnak. (De nem olyan értelmetlenségekre gondolok, mint itt az egyik korábbi válaszolóé.)

2021. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!