Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig vagyok érdekes bármire is egy nőnek amíg ki nem derül hogy kicsi a farkam és nincs saját lakásom ahova tud jönni dugni ?

Figyelt kérdés
És miért hazudják utána hogy nem az miatt dobnak vagy tiltanak? Akár egy nappal a randi előtt? Vagy csak nekem furcsa hogy amíg ezek az infók ki nem derülnek megy ezerrel a szexcset a legmocskosabb részletekkel, intim fotó cserével, aztán mikor kiderül hogy nincs hol dugni és kicsi a méretem ez az egész hirtelen megváltozik és máris nem vagyok férfi a nő szemében és nem tud energiát fektetni ilyen szexbe ismerkedésbe

2021. máj. 3. 13:37
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
98%
Milyen elbűvölő a kérdező stílusa:D
2021. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
76%

19. "annak a pár millió embernek aki a létminimum alatt él"


Ezt nagyon rosszul mondtad, mert Magyarországon az emberek 80-90%-a saját ingatlanban lakik. Való igaz, hogy van jó pár millió szegény ember, de ők is saját ingatlanban laknak, csak nem pesti belvárosi lakásban, hanem mondjuk falun néhány milliót (vagy annyit sem érő) házban.

2021. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

#19

Nem mondtam, hogy nem ember...csak simán nem kezdek vele!

Igen, az, hogy az embernek van autoja, az alap ma már. 40 év felett főleg. Az pedig végképp alap, hogy első randin nem én furikázom a pasit! A FÉRFIAK ezt többsegeben igy gondolják amúgy...

2021. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
#23 jogod van hozzá sőt érthető is, ha az elején elmondod. Nem pedig miután minden mocskos részletet kibeszéltek a szexualitásba. Amikor abba mindenben passzolnátok külsőre bejöttök egymásnak le van beszèlve ... és puff nincs lakás kuka vagy ... nekem csak ezzel van gondom
2021. máj. 3. 14:28
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Hát lehet, hogy a Nő abbol indult ki, hogy ez alap!
2021. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
#25 úgy tűnik igen , de akkor miért hajtogatja hogy ezek nem számítanak de azért mégse fekszik le velem ?
2021. máj. 3. 14:49
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
26. Mert fél a reakciódtól, hogy ezt nem normálisan tudomásul vennéd, hanem kiakadnál, kötekednél, piszkálnád, káromkodnál, stb. És tényleg ezt csinálnád (mint ahogy itt is csinálod), szóval ezért nem mondják el neked az igazat, mert nem akarnak kellemetlenséget. Nem tudod csak azt mondani, ha elutasítást kapsz, hogy "Oké" és kész.
2021. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
#27 ezt rosszul gondolod. A tiszta dolgokat szeretem . Aki őszinte egyenes . Nyilván én is tisztába vagyok a hátrányos helyzetemmel és nem mászok rá senkire, de akivel elindul valami ( sőt a cset alapján elég durva dolgok ) attól elvárom hogy őszinte legyen . De abban igazad van azt nehezen viselem el ha minden jó lenne csak kizárólag az anyagi helyzet a kifogás
2021. máj. 3. 15:04
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez egy elég fontos dolog....

Megfelelő anyagi háttér nékül nincs harmonia

2021. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%

Az anyagi helyzet nem csak egy kis aprócska probléma

30 évesen fenn tudok tartani egy albérletet és saját magamat is plusz egy kocsit, úgy hogy nem keresek 300 ezreket!

Ennyit minimum elvárok egy 40es pasitól!

Ha megtudom, hogy bár Bejön és szimpatikus és ennyit sem tud felmutatni, nálam egyértelmű, hogy vége az ismerkedésnek.

Nehogy már én legyek a férfi a kapcsolatban....

2021. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!