Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig vagyok érdekes bármire is egy nőnek amíg ki nem derül hogy kicsi a farkam és nincs saját lakásom ahova tud jönni dugni ?

Figyelt kérdés
És miért hazudják utána hogy nem az miatt dobnak vagy tiltanak? Akár egy nappal a randi előtt? Vagy csak nekem furcsa hogy amíg ezek az infók ki nem derülnek megy ezerrel a szexcset a legmocskosabb részletekkel, intim fotó cserével, aztán mikor kiderül hogy nincs hol dugni és kicsi a méretem ez az egész hirtelen megváltozik és máris nem vagyok férfi a nő szemében és nem tud energiát fektetni ilyen szexbe ismerkedésbe

2021. máj. 3. 13:37
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

#30 kapcsolatban mindenképp

De perverz szex kapcsolathoz miért feltétel ez?

2021. máj. 3. 15:25
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ha csak szexről van szó is veszít a férfiasságából az, hogy én furikázzak a pasiért stb.

Kiábrándító

Az, hogy nincs kocsija az hagyján, de, hogy egy lakás se semmi. Teljesen mindegy, hogy csak szex.

Kell hogy legyen egy egzisztenciája, vagy hogy valamiben legalább férfias legyen, hogy feltudjon mutatni valamit.

És még a szerszám se jó.

Szexre is felejtős.

2021. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
31 A perverz szex kapcsolat csak számodra érték, egy átlagos nő ilyet bármikor talál akár olyan pasival is, aki mindent tud villantani, ergo férfias. Még akkor is, ha kapcsolat valóban a szexről szól és a nő nem lát ebből semmit, más érzés egy célorientált, sikeres férfivel lenni, mint.....veled.
2021. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
#33 ez igaz. Értem most már
2021. máj. 3. 15:35
 35/44 anonim ***** válasza:
25%
Nekem van lakásom, a farkam 19 cm és nagyon vastag, formás. Rögtön jönnek a lányok, arcfotót sem kérnek. De olyan lepukkant lakásom van, hogy nem indul a hűtő pl. és oldalba rúgom, ráverek a mikróra, stb. egy éjszakát nálam eltöltenek és utána huss, soha nem látom őket. Biztos a lakás a baj ;))
2021. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként hol ismerkedsz? Melyik szexchat?
2021. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
#36 itt 😜 utána privát és ott alakul úgy ha a nő is ezért ír.
2021. máj. 3. 17:19
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, milyen logika az, hogy ha már beszélgettünk "mocskos" dolgokról, akkor muszáj bszni?
2021. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

#38 nem muszáj csak azért eléggé arra hajlott a dolog ...

Hát na , pofára estem

2021. máj. 3. 18:30
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nő vagyok, és ha komoly párkapcsolatról van szó, akkor teljesen természetes, hogy a férfi jöhet hozzám szexelni, sőt lakni is. (Nekem van lakásom, de csak "szerencsés" voltam, ennyi.)


Viszont szexkapcsolatnál... hát bocs, de ott kicsit máshogy néznek ki a dolgok. Ott abból indulunk ki, hogy alig ismerjük egymást, nem vagyunk szerelmesek egymásba, emiatt sokkal kevesebbet nézünk el a másiknak. Ugyanígy a farokméret is. Ha szeretem a másikat, akkor ez sem számít annyira, de egy egyéjszakásnál elég röhejes.


Szóval bocs, de ha csak k*rogatni akarsz random nőket, és ahhoz még elvárásaid is vannak, de eközben a másik félnek meg nulla elvárása legyen tőled... Hát ez kicsit nevetséges így.

2021. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!