Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt a gyk-n elterjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt a gyk-n elterjedve az hogy a duci kövér nők kelendőek, amikor az élet mást mutat?

Figyelt kérdés

Csomó hozzászólás érkezik ide egy kövér nőtől hogy milyen jó pasija van, meg mennyire kelendőek, nyilván van ilyen is meg férfiak esetében is hogy kövér embernek lesz jó párja de azért az életben az ember azt látja hogy nehéz a duci nők sorsa.

Legjobb példa erre a társkeresők... meg lehet nézni a többség érdekes módon 70 kg feletti.. na vajon miért... mert a társkeresőn ismerkednek azok az emberek mint én is, akiknek nagyon nehéz párt találni az életben..


2021. máj. 4. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a legtöbben csak itt akarnak a másik orra alá "fricskázni" ezzel.
2021. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem mutat mást, szinte az összes kövér ismerősömnek van párja. Az más kérdés, hogy többségében ugyanúgy kövér a férfi is.
2021. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb kövér nő ismerősömnek van párja/férje. Utóbbiak közt vannak szintén kövérek, de soványak is, és akad pár kifejezetten jó pasi is.

Akiknek nincs, azoknak vékonyan se hiszem hogy lenne, mert vagy undorító a személyiségük, vagy nagyon-nagyon visszahúzódóak.

A társkeresőknek meg nem pont az a célja, hogy az emberek társat találjanak? Vagy ha valaki társkeresőn talál párt, az már nem ér annyit, mintha a diszkóban, vagy az utcán találkoznának?

2021. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Az én kövér nő ismerőseimnek is van párja. Igaz, a kövér pasiknak. Sokszor normál súlyú.
2021. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Az utcán mindenre is van példa, minap láttam egy párt, egy majdnem törékeny pasi egy csajjal kézen fogva, aki akkora volt mint egy hegyomlás, 20-25 évesek voltak. Nem az alkat a meghatározó, hanem a hozzáállás, és az, hogy mi tetszik ízlés kérdése.
2021. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Az előző ötszáz kérdésedben is meg lett ez már vitatva. Relatív a kövérség. Egyes pasik a 47-ről 50-re hízó lányt is már hájas disznónak nevezik. Másoknak a 65-70 kg az ideális.

Hány éve erőlködsz már ezen a témán? Nagyon fájhatott, hogy egy kövér nő nem cumizott le, mikor azt mondtad.

2021. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Itt gyakorin bármit lehet kamuzni. És a kövér nők jellemzően be is hazudják, hogy hú de fullos pasijuk van. Persze biztos van ilyenre is példa, de nem hiszem, hogy az összes kövér nőnek Chris Hemsworth kaliberű pasija lenne :D A környezetemben, amelyik kövérnek van párja, az szintén dagi pasas, vagy (bocsánat) csúnya. Nem tudok olyanról, akinek irigyelném a pasiját.
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Én kövér nő vagyok és izmos pasim van. Van, aki a kövérekre bukik. Ennyi.
2021. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
#8 persze tudjuk, itt gyakorin minden kövér nőnek izmos pasija van. A poszter a faladon nem számít annak.
2021. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy anonim oldal

Nekem eszembe nem jutna feltételezni, hogy bárki is hazudik

Mi értelme lenne? 🤷‍♀️

Vagy lehet tényleg én vagyok ennyire naiv....

Mindenesetre én kövér nő vagyok, soha nem volt gondom a pasizással.

És bár én kövér vagyok, a kövér pasikat nem szeretem.

De soha nem is sodort össze velük a sors.

Mindig helyes, férfias, jó kiállású párjaim voltak.

A jelenlegi párom is izmos, sportoló.

Van 1-2 szintén kövér barátnőm, nekik is van párjuk, és szintén elég jó képű edzett pasik.

Nem tudom ez a mai világban miért ennyire hihetetlen és miért kell, hogy téma legyen itt akár heti szinten is.

29/N

2021. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!