Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak kövér nőkkel kénysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kövér nőkkel kényszerből vannak leginkább?

Figyelt kérdés

Sok kövér nő van társkeresőn, itt is volt egy kérdés hogy kövér nővel lennél és a legtöbb nemet mondott, ennek ellenére viszonylag sok férfi van kövér nővel..Persze sok férfi szereti a duci nőnek de azért ez szerintem a kevesebb..

Viszont úgy érzem vékony nőt manapság nem lehet találni, átlagos pasi vagyok, nem vagyok helyes de ronda sem, 177 cm vagyok és 78 kg, nem vagyok elhizva így vékony nők az eseteim, és társkeresőn szinte csak kövér nőkkel tudtam eddig beszélni...

Vannak kövér nő ismerőseim és folyamatosan randiznak, átlagos külsejű pasikkal jönnek össze.. ennyi pasi szereti a kövér nőket mégis? Kövér férfinak meg kövér nő sem jut...


2021. ápr. 27. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Én nem kényszerből vagyok vele, hanem mert imádom a természetét, a mosolyát, és nem zavar, hogy van rajta kb. 10 kg plusz. Beleszerettem, mert teljesen magával ragadott a személyisége, kedves, gyengéd, jó a humora, ezek mellett nekem egyáltalán nem számít, hogy duci. Évek óta együtt vagyunk, és így szeretem :)
2021. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Valakinek ez a fétise.

Sokan vannak viszont, akik direkt azért mennek a kövérebb, csúnyább nőkre, mert kevesebb önbecsülést remélve kihasználhatóbbnak tartják őket. Sokszor ez be is jön nekik, ha mégsem, akkor hisztiznek, hogy mi az, hogy egy ilyen nő nemet mond az ő duplaanálos kakisláb fétisére??? Örüljön neki, hogy ránéz!

2021. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagyok elhizva így vékony nők az eseteim,"

A ketto hogy fugg ossze? A ferjem sportos, én telt alkatu, neki a telt formák jonnek be. Nincs baj azzal, ha neked nem, de ne sertegess senkit

2021. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

Többnyire igen, akármit is hazudnak.


#1 +10 kg még nem kövér, csak telt.

2021. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4. igen azokkal nincs bajom.. de mikor 165 cm a nő és 85 kg vagy feletti, az már zavar....
2021. ápr. 27. 13:41
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
85kg vagyok, es 160 cm.
2021. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6. Ez már sok nekem...
2021. ápr. 27. 13:46
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem lenne baj a kérdéssel, ha embereket írtál volna. A csüngő has pasiknál sem szexi.
2021. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, normális ember nincs "kényszerből" a másikkal.

Szóval nem, nem kényszerből vannak telt nőkkel azok a férfiak. Vagy neked feláll bárkire? Kényszerből? Naugye.

2021. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#4-essel értek egyet bocsi...
2021. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!