Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél a fesztiválokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a fesztiválokon automatikusan beindul az ‘alfa-vadász’ üzemmód és keresik a potenciális alfákat vad szexre? Legalább idén is békés lesz a nyár és így nem lesz alfa hajsza? 32/F

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 22:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%

#19: Tudom, hogy nagyon fájdalmas ezt elfogadni, de a családalapítás vagy akár a házasság csak akkor perspektíva egy alfának, ha az adott nő minden extra különleges igényét kielégíti és jobb az összes többi nőnél, aki boldogan lenne még ugyanennek a férfinek a párja.


A te női agyadban mindig csak egyetlen éppen aktuális "legjobb" férfinek van szerepe, a férfinek viszont az optimális állapot a hárem, ahol választ pár igazán tökéletes prémium nőt asszonynak és amikor éppen az útjába sodor a szél valami jobbat, akkor abból meg ágyas lesz. Az asszonyok meg attól tökéletes prémium nők, hogy ezt elfogadják, természetesnek veszik, még csak a szemüket sem forgatják miatta.


Mivel itt szabadok a nők és pénzük is lehet, nem úgy, mint az arab államokban, így itt még nagyobb státusza van egy itteni alfának, akinek elfogadják a nőik, hogy vannak neki más női is.


Az alfaságot azért mondják vezéregyéniségnek, mert aki ilyen férfi, ahhoz oda fog gyűlni a többi férfi, hogy ellesse a technikát, hogy megtudja a titkát, hogy ezt hogyan lehetne elérni. Példaképként fog tekinteni rá.


Olyan ez, mint a pénz. Arról sem azt tanítják az iskolákban, hogy akkor vagy a legnagyobb élet császára, ha okosban, jogi kiskapukkal vagy a politikai oldalon való helyezkedéssel egy generáció alatt annyira meggazdagszol, mint mások úgy, hogy a dédszülők kezdték el a tisztességes vagyonépítést.


Közben meg valójában akkor vagy a legnagyobb élet császára, ha minél okosabban van pénzed, nem kell érte sem tanulnod, sem küzdened, sem semmit. És ezt nem kell kiforgatni, hogy ne lenne fontos a tanulás vagy az, hogy megtanuljon az ember küzdeni. Mert ha ez hiányzik, akkor huszonévesen szétdrogozod magad és meghalsz, mint nagyon sok sztár.


Azt mondom, hogy a pénznek nem KELL törvényszerűen összefüggenie a munkával.


Az még régen is kiverte volna a biztosítékot, ha azt tanítják, hogy attól vagy alfa, hogy minél több nőt megdughatsz, de mivel a törvény meg az Egyház nem engedi a paráznaságot, így vedd feleségül a falu legszolgalelkűbb nőjét, a legszebbet hagyd meg annak a baleknak, aki majd eltartja meg elviseli a kényességét, te meg majd járj át hozzá dugni, amikor a férje dolgozik.

2021. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ennyi hülyeséget is csak itt tudnak kiböfögni. Virágszál, én ezerszer jobban tisztelem a munkát és a szorgalmat, mintsem a héderező emberek érdemtelen sikereit, de igazad van, mindenki magából indul ki. Te is csak itt kaszinózol, aztán a téveszméid rabságából magyarázol és jobban akarod tudni mit akarok, mint én. Vicc vagy.

Egyébként nem. Az az alfa, amit elmondtam én és még x másik nő. És ez akkor is így lesz, ha te a kis omega világodban fejre állsz.

2021. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Nahááát, te olyan okos vagy már megint kedves 21-es, mégse kellesz a kutyának sem, és magányosan fekszel le este. De legalább mindent tudsz, vagy inkább csak azt hiszed, na ez is valami.
2021. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
12%

#22: A különbség közted és köztem, hogy én elfogadom, hogy a világ többi része nem olyan, mint én és nem állítom be önmagamat origónak.


Te pedig úgy gondolod, hogy ha nem is mindenki olyan, amilyen te, aki nem olyan, az csak rosszabb, megvetendőbb lehet.


Én ezzel szemben nem ítélkezem senki felett, úgy fogadom el a világot, amilyen.


Az alfa az, ami alapján kategorizáljuk. Ha te családalapítási szándék alapján kategorizálod, akkor a te szemedben az fog majd alfának számítani.


Én az alapján kategorizálom, hogy népszerű a nők körében. Nem a TE személyed és baráti körödben, hanem úgy összességében a nők körében, olyan nők körében, akit én kívánatosnak tartok és mellette a férfihoz való hozzáállásukat, belső tulajdonságaikat is kívánatosnak tartom.


#23: Ha az elméleti tudásnak mindenképp közének kellene lenni a gyakorlati alkalmazáshoz, akkor a tanárok és professzorok lennének a világ legsikeresebb emberei és az edzők az adott terület legjobb játékosai, sportolói.

2021. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem ítélkezel? TEE???????????? Hát mást se csinálsz, csak ítélkezel, nincs 3 olyan sorod amiben ne degradálnád a nőket így vagy úgy :D úristeeeeen
2021. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25%

#25: Kijelentéseket teszek, amik kivétel nélkül és a saját és a közeli ismerőseim SZEMÉLYES TAPASZTALATAI.


Ugyanúgy nem ismerem, nemhogy a 3,5 milliárd nőt, de az országban élő 5 milliót sem, ahogy te sem az összes férfit.


Következtetni próbálok a meglévő tapasztalataim alapján, ahogy mindenki más.


Kettőnk közül te vagy, aki élvezed azt, hogy sértegethetsz engem. Úgy, hogy nem is ismersz. Akkor ki ítélkezik?

2021. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!