Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismerem ,körülbelül 1 éve, de csak pár hónapja beszélgetünk. Úgy érzem többet érzek iránta de nem merem bevallani neki. Szerintem ezt ő is tudja.Tudom hogy most nincs kapcsolata,és azt is megmondta hogy miért. Nem tudom hogy az utolsó kapcsolata miatt ennyire távolságtartó hisz flörtölni szeret és szereti ha bókolnak neki. Én komoly kapcsolatot szeretnék vele nem pedig egy taperolós bókolós szexkapcsolatot. Ezért próbálok vele komolyan beszélgetni,néha rövid versekkel indítom a beszélgetést vagy köszönök el tőle. Ő mégis csak tőmondatokban felel. Lehet ennyire zárkózott egy komoly kapcsolat iránt.Szerintetek van rá lehetőség hogy érzelmileg készen álljon egy komoly kapcsolatra? Nők titeket mi mozdított ki egy hasonló érzelmi helyzetből? Nem akarom elveszteni de nem tudnám végignézni ahogyan mással kavar, persze minden joga megvan hozzá és ezt tiszteletben tartom. Mégis miért keresi a társaságom,ha nem bízik bennem eléggé? Attól fél szerintetek hogy elárulom úgymond ,vagy talán akar valamit?Egyszerűen nem tudom hogy mire gondoljak. A válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 6. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

"Miért esik nehezére megírni, hogy ne haragudj nem vagy az esetem?"


azért, ma a nők többsége nem konfrontálódik. Kényelmesebb eltusolni a dolgokat, rá sem nézni, nem foglalkozni vele. Meg gondolom a kisasszonynak tök jól jön, hogy van olyan pasi, aki alkalmanként szórakoztatja, de komolyra nem kell, csak fun time, ha unatkozik.


Offolnám ezt a leányzót, nincs kedvem száraz barátnak lenni

2021. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nálam voltak ilyesmi férfik, mint te. Beszélgettünk, de soha semmi konkrétat nem mondtak nekem, így elkönyveltem, hogy ez biztos nekik is egy jó ismerősi/baráti viszony, amikor eszükbe jutok.

Tudom, hogy ez kemény, de a nőt kell benne felcsigáznod, hogy vágyjon rád. Egy "kedves fiú" nem lesz elég...

Elhívtad már valahová? Mondtad neki, hogy tetszik neked? Bókoltál neki, hogy milyen gyönyörű? Esetleg mennyire izgató a számodra? Kértél tőle már valami szexi képet? Ilyesmi. Ha nem mered neki bevallani, nem mersz férfiként közeledni felé, akkor ne csodálkozz hogy nem lép. Minden nő arra vágyik, hogy megélje magát egy szexi, vágyott nőként.

Gyakorolj! :)

2021. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

Folytatva az előzőt:

És igen, jött olyan is, aki mutatta magában a férfit, azzal már én is tudtam haladni. És ez nem a külsőségeken múlt.

Lehet siránkozni, hogy "jaj a nők", de neked is tenni kell érte jobban. Érezzük, ha valaki fél valamitől, nem eléggé felszabadult, nem hisz annyira magában.

2021. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"de igazán komoly dolgokról nem merek így beszélni vele,például hogy mi az amire igazán vágyik egy kapcsolatban ,hogy mit keres egy férfiban ,egy társban,vagy hogy hosszútávon mit szeretne ,családot gyerekeket."


Hát kérdezd meg. Mit veszíthetsz?

"Figyu Mari, te mire vágysz most legjobban, mint nő?"

2021. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14


Ezert is irtam, hogy a csaj lerakta baratnak a kerdezot. Gondolom versikeles meg humorkodas az volt, de mas, kapcsolati temak nem. De en pl akkor sem eroltetnem a leanyzot, nem is keresnem.

2021. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15


Igen, én is ezt mondom. Vagy hagyni kell, vagy többet beletenni és akkor hátha átfordul. De a nő magától szerintem nem fog lépni.

2021. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 6. 16:10
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Le lehet nyugodtan nullázni a válaszomat, dehát a kérdezőn ez nem segít majd. Ne húzd 1 évig egy nőnél, legyél bátrabb, vagy menj tovább másik csajhoz. Fejleszd magad! Mert várhatod a nőket, de nem fognak rád ugrani, ha eddig nem tették...
2021. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ha meglenne a kémia, reggel nyolctól este nyolcig pittyegne a telefonod. Legalábbis nekem ha tetszik egy férfi, belefeledkezem a beszélgetésbe. Ez a csaj egyértelműen nem látja benned a férfit. Mondjuk nem is nagyon adsz neki konkrét jeleket. Mondjuk bókokat, flörtöt, pikáns poénokat, akármit...
2021. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amúgy a humor is fontos. A flörtölésben jó amikor van 1-1 kétértelmű megjegyzés. De mindent lehet gyakorolni, még a flörtölést is.

Én nőként régen teljesen fa voltam, azóta már sokat fejlődtem szerencsére.

2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!