Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, akinek sikerült elfogadni, hogy valószínűleg a külsejének és a személyiségének a kombinációja miatt soha az életben nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Tehát nem együtt él vele és próbálja jól érezni magát és folyamatosan újra előtör belőle az érzés, hanem aki teljesen megbékélt a helyzettel. Nem megalkudott önigazoláshegyekkel, hogy "minden nő a pénzre megy" meg "minden kapcsolat rossz", nem torzította el a saját valóságát, hanem elfogadta, hogy ő így született, ilyen személyisége lett.


Nem rossz ember, vannak tőle rosszabbak is és nem is csúnya, vannak tőle előnytelenebbek is, mégis a kettő kombinációja kiad egy olyan egységet, ami miatt sosem találhatja meg az igazi lelki társát.



2021. máj. 7. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A külső és a személyiség mind kompenzálható pénzzel.
2021. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

"Nem rossz ember, vannak tőle rosszabbak is"


Attól nem vagy rossz ember, ha nem vonzódnak hozzád a nők. A nők szexuális vágya a személyiséged iránt független attól, hogy te erkölcsileg, morálisan jó ember vagy. A szexuális vágy egy amorális dolog rengetegszer. Nem attól vonzódunk valakihez, hogy jó vagy rossz dolgokat csinál-e az életben, hogy egy arany ember-e vagy egy szemétláda. Sőt, ha így nézzük akkor a szemétládáknak még nagyobb esélye is van, de nem ez a lényeg, nem akarok ebbe most jobban belemenni.

2021. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

"A külső és a személyiség mind kompenzálható pénzzel."

Akkor nem barátnőd lesz, és kapcsolatod, hanem r*bancod.

2021. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

"A külső és a személyiség mind kompenzálható pénzzel.":


Itthon egyelőre csak havi 2 millió forint kell a kompenzációhoz, viszont a hozzán képest előrébb járó Californiában már a private jet a minimum. A nőknek még a Lambhorgini se kell.


"személyiségének a kombinációja":


Milyen személyiségről beszélsz? A mai világban mire a személyiség előkerül, már megvolt a match és a szex is. A Tinderen nem a személyiség alapján fognak jobbra húzni, ahogy az instagrammon se arra jön a DM.

2021. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"miatt sosem találhatja meg az igazi lelki társát.":


A mai nő a párkapcsolati piac helyzete miatt megragad 12 éves korban, míg te éveken át dolgozol, hogy egyáltalán a minimumot elérjed. A lelki társ egyszerűen elképzelhetetlen (30 alatt).

2021. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Te gyakorikérdéses incelként már csak tudod.
2021. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Könyörgöm, hagyjuk már ezt a rossz ember-jó ember érzelmi zsarolós baromságot. Nagyon el lehet keseredve, aki így próbál lelkifurdalást kelteni abban, aki nem őt választja.
2021. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy érzem,hogy egyedül maradok, teljesen elfogadtam a dolgot. Vannak lány barátaim, mondják,hogy próbálkozzak,de nem vagyok elég rámenős szerintük, viszont én nem érzem azt sem jónak ,ha valakire ráerőszakolom magam. Volt már egyéjszakásom,de mivel 30évesen nem sok nővel voltam így nem is vagyok egy Don Huan, szóval nem volt túl sok oka senkinek maradni.


Megpróbálom elfogadni, az unokahugaim és unokaöcséim nagyon sok szeretetet adnak, tudom,hogy nem sajátok,dd nagyon sok közös programunk van.

2021. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok ilyen, de szerintem a legtöbb ilyen férfinek nem azt kéne elfogadnia, hogy sosem lesz nője, hanem azt, hogy ő döntött így. Ugyanis a környezetemben az ilyen srácok többsége simán találhatna csajt, ha nekiállna javítani magán és megfogadna pár tanácsot. Erre viszont nem hajlandóak, szóval leginkább ezeknek a férfiaknak szerintem azt kell elfogadniuk, hogy fafejűek és önsorsrontók.
2021. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!